Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkiego Postu - 26.03.2017

2017-03-25 15:10:20

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -  4  Niedziela Wielkiego Postu   -  26. 03. 2017         

 

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! 

Na ten tydzień proszę rodziny :   Teresy Basista , Joanny Źrebiec , Doroty Ziomek  .

 2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej : Drogi Krzyżowej :

 w piątki o godz. 17.00 oraz  Gorzkich Żali :  w niedziele o godz. 14.00 .

3. W przyszłą  niedzielę  rozpoczniemy  rekolekcje  parafialne . Zaplanujmy i skorzystajmy z tego czasu łaski ,

który daje nam Bóg i zachęćmy innych do uczestnictwa w rekolekcjach . 

Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji . W czasie rekolekcji będzie zbierana taca      

na wynagrodzenie dla rekolekcjonisty . Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń

i na stronie  internetowej parafii . Rekolekcje szkolne będą od poniedziałku  do środy w ramach nauki

- proszę rodziców , aby nie planowali w tym czasie innych zajęć . 

4. Spotkania :

- poniedziałek  - na Mszę św. i spotkanie formac.  przyjdą kand. do bierzmowania 2 kl. Gm

- wtorek           - na Mszę św. z nabożeństwem wręczenia krzyży zapraszam kandydatów   do bierzmowania 3 kl. Gimn. z rodzicami    

5. Nabożeństwa :

- wtorek   -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 

- środa    -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- sobota  -  nabożeństwo wynagradzające z racji  I soboty m-ca

6. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.621,50 zł + 20eu . Dziękuję za te i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi za ofiarne serce !

7. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne, ofiara 4 zł na dzieła miłosierdzia .

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Sebastian Mroczka s. Tadeusza i Marii Krężel 

zam. w Kątach z Anną Majewską  c. Andrzeja i Lucyny Maciejewskiej zam. w Jaśle  - zap. I .

Sławomir Chopiak  zam. w Kątach z Magdalena Gondek  zam. Stary Żmigród

i Tomasz Czupa  zam.  w Brzezowej  z Izabelą Patyk  zam. w Kątach - zap. II . 

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                         

- w ,, Niedzieli ”   -    ,, Chrześcijaństwo  receptą na europejski kryzys ”    ;  -  w  ,,Gościu N. "  - ,, Nabici w suplementy ”

- suplementy diety to obszar wysokiego ryzyka zdrowotnego   ;   - w ,, Źródle ” -   ,, Źródło pokoju i radości ”    - o spowiedzi św.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z  wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 18.00

- poniedziałek   - 27. 03   -    + za zm.  rodziców i rodzeństwo

- wtorek            - 28. 03   -    za dusze w czyśćcu cierpiące                                      

- środa              - 29. 03   -     + Katarzyna , Feliks i dusze w czyśćcu cierpiące                                                                                    

- czwartek        - 30. 03   -     + Katarzyna Źrebiec – int. od  brata Jana

- piątek             - 31. 03   -     o zdrowie i błog. B. dla Sebastiana z okazji urodzin   

- sobota            - 01. 04   -     za dusze w czyśćcu cierpiące

- niedziela        - 02. 04   - godz. 08.00  -  + Józef , Bronisława , Jan i zm. z rodz. Mroczków 

                                        -  godz. 11.00  - + Stanisław Ciekielski

                                        -  godz. 14.45    -  za parafian   , zwł. w int. rekolekcji

                                          

   

 

               REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE - KĄTY

                               02 – 05 .  04.  2017

      

 

                 NIEDZIELA       -   02.04 

 

  08.00  -  MSZA  ŚW. Z  NAUKĄ OGÓLNĄ

  11.00  -  MSZA  ŚW.  Z NAUKĄ  OGÓLNĄ

  14.00  -  GORZKIE  ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM

  PO ...  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

 

 

                PONIEDZIAŁEK  -   03.04

 

  08.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

  18.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

   PO MSZY ŚW. NAUKA DLA MAŁŻONKÓW I RODZICÓW

               

 

                 WTOREK               -  04.04

 

  08.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

  18.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ                                

 

 

                 ŚRODA                    -  05.04 

 

08.00     -   MSZA ŚW. NA  ZAKONCZENIE REKOLEKCJI

18.00     -   MSZA ŚW. NA  ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

 

 

Rekolekcje wygłosi ks. GRZEGORZ  GUZIOR                      

   z Nockowej k. Rzeszowa

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

  

 

     

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania