Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkiego Postu - 31.03.2019

2019-03-30 14:23:44

      OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  –  4  Niedziela Wielkiego Postu  -  31. 03. 2019                                                                               

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Janowi Strzelec i Janowi Źrebiec za oczyszczenie działki cmentarnej .

Bóg zapłać wszystkim !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny - wewnątrz kościoła : Danuty Rozkoszny , Marii Mroczka , Marii Krężel , Małgorzaty Źrebiec , Janiny Krężel .

Do sprzątania obejścia kościoła i parkingu : Czesławy Ciekielskiej , Zofii Kłosowskiej , Lucyny Krężel , Małgorzaty Piwowar .   

2. Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej : - na Drogę Krzyżową , w piątki o godz. 18.00 oraz na Gorzkie Żale  -

w niedziele o godz. 14.00 , po nabożeństwie Msza św. ok. 14.40 .   

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne . Zaplanujmy i skorzystajmy z rekolekcji , które pomogą nam przygotować się do Wielkanocy .

Zachęćmy też innych    do uczestniczenia w rekolekcjach . Proszę o modlitwę w int. rekolekcji oraz o ofiary , które będą zbierane w czasie rekolekcji ,

na wynagrodzenie dla rekolekcjonisty . W tym czasie będą także rekolekcje szkolne od poniedziałku do środy ,w ramach nauki . Proszę rodziców, aby posyłali

dzieci na rekolekcje i nie planowali w tym czasie innych zajęć dla dzieci . Program rekolekcji otrzymacie osobiście , jest też wywieszony na tabl. ogłoszeń i na str. int.

4. Nabożeństwa :

- wtorek           - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych -            

                           14 rocznica odejścia do domu Ojca św. Jana Pawła II               

- środa             -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I czwartek     - o 17.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu i Msza św. o Eucharystii

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jezusa  ;  adoracja od godz.17.00 ;  spowiedź : czwartek  - od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00 .                                                                                                             Chorych parafian odwiedzę w piątek od godz. 08.30 .                                                                    

- I sobota     - nabożeństwo I-o sobotnie , wynagradzające Niepokalanemu Sercu  Maryi rozpoczniemy  o godz. 17.15 - serdecznie zapraszam

5. Spotkania :  

- środa  - na spotkanie zapraszam Paraf. Zesp. Caritas i chętnych do posługi

6 . Tradycyjnie w Wielkim Poście mamy okazję okazać miłosierdzie potrzebującym ,  w sklepach wystawione są kosze na produkty .  W zakrystii są baranki na stół wielkanocny .

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Paweł Prokop z Edytą Żychowską - zap. II 

8. Zachęcam do korzystania z mediów katolickich …oraz do czytania prasy katolickiej …                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz.18.00  

- poniedziałek  - 01. 04   -    + Stanisław Warzecha     

- wtorek           - 02. 04   -     + Jan Socha  - int. od wnuczki Natalii z Pawłem                               

- środa             - 03. 04   -      + Władysław , Wiktoria , Józef , Marian z rodz. Ciomciów    

- czwartek       - 04. 04    -     dziękcz…z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo                       

                                              dla  rodz. Wiejaczka       

- piątek            - 05. 04    -    + Helena Kopa  - int. od s. Lesława z żoną  

- sobota           - 06. 04    -    +  Józef  i zmarłych z rodz.                      

- niedziela       - 07. 04    - godz. 08.00 -  za parafian , zwł. o dobre przeżycie rekolekcji                                               

                                        - godz. 11.00  - dziękcz…z prośbą o światło Ducha Świętego

                                                                  i o potrzebne łaski dla Janka na 18-te urodziny

                                        - godz. ok.14.40  -  o zdrowie i Boże błog. w rodzinie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ==========================================================                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

     PROGRAM  REKOLEKCJI  WIELKOPOSTNYCH  - KĄTY 2019 R.

 

                                       07 – 09 . 04 . 2019 R 

 

 

         NIEDZIELA    -  07. 04 . 2019

 

08.00     -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ

11.00     -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ

14.00     -   GORZKIE ŻALE  Z KAZANIEM PASYJNYM

 PO NABOZEŃSTWIE : MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ 

 

 

       PONIEDZIAŁEK  -  08 . 04 . 2019

 

08.00     -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ 

18.00     -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ  

 

 

           WTOREK       -  09. 04. 2019 

 

08.00   -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ

18.00   -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ

 

Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Duplaga z Gorlic .

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

           

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania