ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela zwykła - 01.02.2015

2015-01-31 19:11:03

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 4 Niedziela zwykła - 01. 02. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty. Bóg zapłać ! Na tydzień proszę rodziny: na wtorek do rozbierania choinek i szopki : Adam Kazecki , Dorota Źrebiec , Zbigniew Ziomek , Danuta Piwowar , Beata Grzywacz . Na sobotę : Celina Stachoń , Danuta Kostrząb ,Celina Stoś .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 02.02 - Święto Ofiarowania Pańskiego - M. B. Gromnicznej

Msze św. o godz. 09.00 i o 17.00 . Na Mszach św. poświęcimy gromnice . W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia konsekrowanego . Składka na zakony kontemplacyjne naszej diecezji.

- wtorek - 03.02 - św. Błażeja , patrona od chorób gardła , z modlitwą i błogosławieństwem

- czwartek - 05.02 - św. Agaty , z poświęceniem chleba i wody

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniami i prośbami

I czwartek: o 16.30 adoracja Najśw. Sakr., Msza św. o Najśw. Eucharystii

- I piątek : od 16.00 wystaw. Najśw. Sakr. .Msza św. wynagradzająca Najśw. Serca P. Jez. Spowiedź : czwartek , piątek - od godz. 16.00 . Chorych parafian odwiedzę od godz. 08.30

- w I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N. M. P. o godz. 17.00

5. Zakończyłem odwiedziny kolędowe , to był dla mnie miły czas gościć w waszych domach . Serdecznie dziękuję Wam...za życzliwe przyjęcie , za otwarte serca , za spotkania i rozmowy i Wasze zatroskanie o parafię oraz za ofiary złożone z racji kolędy . Bóg zapłać!

1. Dziękuję za ofiary , które złożyliście na remont kościoła , zwłaszcza te w ostatnim kwartale , to dla Was wielki wysiłek , niech Pan Bóg obficie wynagrodzi Waszą ofiarność !

Są wywieszone listy wpłat na remont w gablocie za miniony rok , proszę sprawdzić , czy...

7. Do sakr. Małż. przygotowują się : Tomasz Doktor zam. w Kątach z Anetą Mroczka zam . w Samoklęskach oraz Marek Gałuszka zam.w Czekaju z Haliną Piwowar zam.w Kątach-zII 8.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,,Niedzieli” - ,, Zabrał mi alhoholizm” - świadectwo Łukasza Wieczorka rapera i ewangelizatora ; - w ,,Gościu N.” - ,,Wstąp do nas umrzeć ” - o rozeznawaniu powołania i odczytywaniu znaków od Pana Boga - rozmowa z O. Krzysztofem Pałysem oraz II część filmu o św. Teresie ; - w ,,Źródle” - o tajemnicy spowiedzi ; - w ,,Nasza Arka” - ,,Święte oblicze - całun z Manopello ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 02.02 - godz.09.00 – dziękcz. z prośbą o zdrowie , błog. B. , potrzebne

łaski w rodz. z okazji 24 r. ślubu Zofii i Andrzeja

- godz. 17.00 - + Władysław Wokurka - w 20 r. śm. i zm.z rodz. Wokurków i Mroczków

- wtorek - 03.02 - dziękcz. za otrzym. łaski od Boga i Mat. Najśw. z prośbą

o dalszą opiekę i zdrowie dla Wiktorka i całej rodz. Parylaków

- środa - 04.02 - + Helena Gierlicka – int. od męża Franciszka

- czwartek - 05.02 - + Helena i Władysław Roman - w r. śm.

- piątek - 06.02 - + Henryka Patyk – int. od c. Ewy z rodz.

- sobota - 07.02 - + Helena Gierlicka – int. od s. Andrzeja z żoną

- niedziela - 08.02 - godz. 08.00 - za parafian / godz. 11.00 - + Władysław Gryziec w 30r.śm