Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela zwykła - 28.01.2018

2018-01-27 19:04:50

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 4 Niedziela zwykła  - 28 . 01. 2018                                             

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać ! 

W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny : Marii  Żarnowskiej ,

Krystyny Rak ,  Doroty  Wokurka  , Marzeny Kopa , Marii  Źrebiec  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :                                                                                                  - środa         - 31.01    -  św. Jana Bosko   

- piątek        - 02.02    -  święto Ofiarowania Pańskiego - Matki  Bożej

Gromnicznej  

Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 09.00 i o 17.00 . W tym dniu

obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, składka na zakony

kontempl. naszej diecezji

3. Nabożeństwa : 

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- I czwartek  - o 16.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu i Msza św.

wot. o Eucharystii

- I piątek : z racji święta spowiedź przed Mszami św. : rano od 08.30 ,

po południu od 16.00 adoracja od 16.00  .  Chorych parafian odwiedzę

w piątek od  godz. 10.00 .

- I sobota -  nabożeństwo pierwszo sobotnie rozpoczniemy  o godz. 16.15 -

rozważanie ,  część różańca  i o 17.00 Msza św. wynagradzająca  Niepokalanemu

Sercu Maryi - serdecznie zapraszam !

4. Dzisiaj rozpoczynamy peregrynację figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii

 od  Golesza . Uroczyste przekazanie figury Matki Bożej dokona się w czasie

Mszy św. o godz. 11.00 . Nawiedzenie będzie odbywać się w podobny sposób

jak  odbywało się nawiedzenie obrazu Jezusa miłosiernego . Przed przyjęciem

figury Matki Bożej zapraszam na Mszę św. , otrzymacie też pamiątkowy obrazek

z nawiedzenia . Zachęcam , aby Maryję przyjmować w łasce  uświęcającej .

Będą 2 teczki z materiałami , jedna z dniowym wyprzedzeniem , aby można

było przygotować sobie plan nawiedzenia …

5. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.307 zł . Dziękuję za te i wszystkie

ofiary , które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi

za ofiarne serce!

6. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   

  - w ,, Niedzieli ”    - ,, Wielki Pasterz ”    - wspomnienie  o abpie Ignacym Tokarczuku   ;                     - w  „ Gościu N. ”   -   Skąd ostatecznie wiemy co jest dobre , a co złe ?    ;   - w ,, Źródle”       

-  „ Zachwyceni  Jezusem  ”    ;     - w   ,, Naszej Arce ”  -   ,, Relikwie Męki Pańskiej  ”                        Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -mediów z wartościami.                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek   - 29.01 -    o zdrowie i błog. Boże w rodz.   

- wtorek            - 30.01  -   + Józef  - w 2 r. śm. , Bogdan , Mariusz , Małgorzata  Kazecki           

- środa              - 31. 01 -    + Teofila - w 2 r. śm. i Jan Miśkowicz     

- czwartek        - 01. 02 -    + Józef Kopa - int. od c. Zofii z rodz.              

- piątek             - 02. 02 -    godz. 09.00  - dziękcz. z prośbą o dalsze Boże błog. w rodz.                        

                                                                 w 27 r. ślubu Zofii i Andrzeja  

                                            godz. 17.00  - dziękcz. za łaski otrzymane od Boga i Maryi            

                                                              z  prośbą o dalszą opiekę dla rodz. Parylaków    

- sobota   - 03. 02 -  + Władysław Wokurka - w 23 r. i zm. z rodz. Wokurków i Mroczków  

- niedziela      - 04. 02 - godz. 08.00   -  + Anna , Józef i zm. z rodz. Kostrząb

                                    - godz. 11.00   -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania