Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela zwykła - 29.01.2017

2017-01-28 19:07:17

 

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE –   4 Niedziela zwykła  -  29. 01. 2017         

  

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !        

  Na ten tydzień proszę rodziny :  Elżbiety Piwowar , Krystyny Mędrek , Barbary Sikora , Jolanty Miśkowicz , Bogusławy Miśkowicz  ;

będą potrzebni mężczyźni .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy :

 - wtorek     - 31.01    -  św.  Jana Bosko   

- czwartek  - 02.02   -   święto Ofiarowania Pańskiego - M. B. Gromnicznej

Msze św.  z poświęceniem gromnic o godz. 09.00 i o 17.00 .  W tym dniu obchodzimy  Światowy Dzień Życia Konsekrowanego ,

składka na zakony kontemplacyjne w naszej diec.

3. Nabożeństwa :

 - wtorek   -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 

 - środa     -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  

- I czwartek  - o 16.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu   

 - I piątek : adoracja Najświętszego Sakr. od 16.00 ; spowiedź : czwartek i piątek od g.16.00.

- I sobota - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

4. Spotkania :

- poniedziałek  - na Mszę św. i na spotkanie zapraszam rodziców z dziećmi  I-komunijnymi

- wtorek  -  na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 klasy Gimn.

5. Zachęcam do przekazania 1% podatku dla Kubusia Wokurki ,  nr. z KRS na stoliku …      

 oraz na Caritas i na fundację Lux Veritatis  związanej z Radiem Maryja .

6. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                          

- w ,, Niedzieli ”   -   ,, Masz zwyciężać ”  - o ingresie abpa Marka Jędraszewskiego  do Krakowa     ; 

  - w ,, Gościu N. ”   - ,, Rozproszenia podczas modlitwy – w jaki sposób z nimi walczyć ?  ”    ;  

  - w ,, Źródle ”  -  ,,  Artysta miłosierdzia  ”  - o św. br. Albercie Chmielowskim      ;   

 - w ,, Nasza Arka ”  -   ,, Święty Walenty "  -  opiekun tych , którzy się kochają                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 17.00            

 - poniedziałek   - 30. 01   -  + Katarzyna i Jan Grzywacz   

 - wtorek            - 31. 01   -   + Teofila Miśkowicz  - w 1 r. śm.

- środa               - 01. 02   -    + ks. Józef Źrebiec          

- czwartek         - 02. 02   -   godz. 09.00  - dziękcz. za otrzymaną łaskę życia i zdrowia                                                                                                                                                                                 z prośbą o dalszą opiekę

                - godz. 17.00    -   + Władysław - w 22 r. śm. i zm. z rodz. Wokurków i Mroczków

- piątek             - 03. 02    -  + Katarzyna Żarnowska – w r. śm. i  zm. z rodz.   

- sobota            - 04. 02    -  + Maria , Wojciech i zm. z rodz. Źrebców                                                                                                                                           - niedziela         - 05. 02    -  godz. 08.00  -  + Teresa Chojecka i Czesława Klimczak

                                       -  godz. 11.00  -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania