ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Wielkanocna - 03.05.2015

2015-05-02 15:31:54

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 5 Niedziela Wielkanocna - 03. 05. 2015

Uroczystość N. M. P. Królowej Polski

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Stefanowi Rak za prace ogrodnicze przy kościele . Bóg zapłać wszystkim ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziców dzieci rocznicowych .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 04.05 - św. Floriana , patrona strażaków

- środa - 06.05 - Święto św. Ap. Filipa i Jakuba

- piątek - 08.05 - Uroczystość św. Stanisława B.M. - patrona Polski

3. Spotkania :

- poniedziałek - na Mszę św. i na egzamin przyjdą z rodzicami kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

4.W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu .

5. Zapraszam w przyszłą niedzielę na drogę krzyżową na g. Grzywacką wyruszamy o 14.00 proszę o poprowadzenie drogi krzyżowej kandydatów do bierzmowania kl 2 i 3 Gimnazjum

6.Dziękuję Różom różańcowym za poprowadzenie adoracji parafialnej . Bóg zapłać !

7. W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,, Drodze” - ,, Piąty rok mija , a ja niczyja ” ; - w ,,Niedzieli” - ,, Zapomniałaś Polsko o swojej Królowej ? ” ; - w ,,Gościu N.” - ,, Śmierć za kubek wody ” - o Asii Bibi chrześcijance skazanej na śmierć za wiarę ; - w ,,Źródle” - ,, Potrzebna jest aktywna , prospołeczna prezydentura ” - rozmowa z A. Dudą kandydatem na prezydenta ; - w ,,Naszej Arce ” - temat numeru : ,, Św. Stanisław B.M.

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : Msze św. - o godz. 18.00

- poniedziałek - 04.05 - w int. żyjących i zmarłych członków Straży Pożarnej w Kątach

- wtorek - 05.05 - dziękcz. z prośbą o błog. B. dla Teresy i Józefa w 30 r. ślubu - środa - 06.05 - + Benedykt Kornel - czwartek - 07.05 - + Józef Woźniak

- piątek - 08.05 - + Weronika , Andrzej , Katarzyna i Stanisław

- sobota - 09.05 - + Stanisław

- niedziela - 10.05 - godz. 08.00 - + Stanisław Stoś

- godz. 11.00 - w int. dzieci - w I rocznicę Komunii św.

- 15.00 - na g. Grzywackiej - za parafian