ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Wielkanocna - 24.04.2016

2016-04-23 20:13:47

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5 Niedziela Wielkanocna - 24. 04. 2016

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień , na piątek na godz. 13.00 proszę rodziny : Bożeny Otrębskiej , Władysława Skiby , Małgorzaty Kaczmarczyk , Magdaleny Kwiatek , Henryka Ciomcia , Joanny Źrebiec ... na poniedziałek na godz. 09.00 proszę rodziny : Teresy Basista , Anny Rogowskiej , Doroty Ziomek .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 25.04 - święto św. Marka Ewang.

- piątek - 29.04 - święto św. Katarzyny ze Sieny , patronki Europy

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- w przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 15.00

4. W sobotę przypada diecezjalna adoracja w naszej parafii . Rozpoczęcie adoracji od godz. 09.00 , zakończenie o godz. 16.00 . Zapraszam wszystkich parafian , proszę Róże Różańcowe o poprowadzenie adoracji..., wykaz godzin adoracji w gablocie i na str. internet.

W sobotę w Samoklęskach o godz. 10.00 - młodzież z naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania . Spowiedź przed bierzmowaniem w czwartek od godz. 17.00 .

Spotkania :

- wtorek - na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn

- środa - na Msze św. i spotkanie formacyjne przyjdą uczniowie 2 kl. Gimnazjum

- czwartek - zbiórka ministrantów o godz. 17.00

5. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.354zł i 20 ec . Bóg zapłać wam za wielką ofiarność , za te ofiary i wszystkie, które składacie na cele kościelne i parafialne. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy .

6. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Niedzieli ” - ,,Co wydarzyło się w Legnicy ” - o znamionach cudu eucharystycznego ; oraz ,,Polska zawsze wierna ” - o obchodach rocznicy chrztu Polski ; - w ,,Gościu N. ” - ,, Bóg mówi w Legnicy ” - o cudzie eucharystycznym ; - w ,,Źródle” - ,, Czy Pan Jezus był wesoły ? ” ; - w ,, Moja Rodzina ” - ,, Małżeństwo jak świeży bukiet ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. o godz. 18.00 ; w sobotę o godz. 16.00

- poniedziałek - 25.04 - dziękcz. za zdrowie z prośbą o błog. B. i opiekę M. Bożej

w rodz. Wokurków

- wtorek - 26.04 - za zmarłych braci z Róży p. Jana Stoś