Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Wielkanocna - 29.04.2018

2018-04-28 10:56:40

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 5 Niedziela Wielkanocna- 29.04.2018                                             

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Ireneuszowi

Mania za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać ! Na środę na godz.09.00 proszę

do sprzątania rodziny :  Doroty Kaczmarczyk , Bożeny Kostrząb , Jadwigi Ziomek ,

Urszuli Mroczka , Grażyny Piwowar . Na sobotę proszę rodziny : Marii Chopiak

i Danuty Rozkoszny .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- wtorek     -  św. Józefa Rzemieślnika

- środa        -  św. Atanazego

- czwartek  - Uroczystość N.M.P. Królowej , głównej patronki Polski i naszej parafii ,

 W uroczystość odpustową ,Msze św. o godz. 08.00 i uroczysta Suma o godz. 11.30    

na którą szczególnie zapraszam . Naszych strażaków proszę o asystę i zabezpieczenie

porządku . Proszę na procesję zabrać feretrony i chorągwie . Domy proszę przyozdobić

flagami i obrazami Matki Bożej . W środę spowiedź przed odpustem  o godz. 17.00 .

- piątek    - św. Floriana , patrona strażaków  ; odpust w Łysej Górze

3. Nabożeństwa : 

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jezusa  ;  adoracja od 17.00

spowiedź :  w piątek od godz. 17.00 .  Chorych parafian odwiedzę od godz. 08.30                               

- I sobota -  nabożeństwo I-o sobotnie , wynagradzające Niepokalanemu Sercu  Maryi

rozpoczniemy  o godz. 17.15 - serdecznie zapraszam !

4. W piątek przypada diecezjalna adoracja w naszej parafii . Zapraszam wszystkich parafian

na adorację . Róże Różańcowe proszę o poprowadzenie adoracji . Wykaz godzin adoracji

znajduje się na tabl. ogłoszeń oraz na str. internet. Rozpoczęcie adoracji  o godz. 12.00 …

5. We wtorek rozpoczniemy nabożeństwa majowe . Serdecznie zapraszam wszystkich parafian

na majówki , dla dzieci będą obrazki-naklejki , rodzice zachęćcie dzieci …

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Krystian Doktór z Patrycją Źrebiec oraz

Andrzej Olearski  z Jolantą Miśkowicz  - zap. II .                                                                  

 7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Franciszek Warzecha .

8. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                                                                           

- w „ Drodze ”  - „ Radość młodości ”   - rozmowa z pap. Franciszkiem    ; - we  „ Wzrastaniu ”  

-  „ W służbie Boga ”   - o inkwizycji     ;     - w ,, Niedzieli ”  -   ,,  O poszukiwaniu harmonii

w życiu  ”     ;      - w  „ Gościu N. ”   -    „ Zakładnicy wojny ”   -  o syryjskich chrześcijanach                 - w „ Źródle ”   -  ,, Królowa i Matka ”   - o Maryi   - w „Naszej Arce ”  - o Matce Bożej

ze Świętej Lipki

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                         INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  (nie ma wolnych terminów w tym roku)

- poniedziałek  - 30. 04   -   + Stefan Rak   

- wtorek          - 01. 05  -   + Stanisław Parylak  - w 2 r. śm.         

- środa            - 02. 05   -  o zdrowie i błog. Boże dla rodziny      

- czwartek       - 03.05  -   godz. 08.00  -   + Jan Grzywacz i zm. z rodz.

                                      godz. 11.30  -   1/ za parafian  /  2/ dziękcz. z prośbą o zdrowie                     i błog. Boże dla p. organisty Franciszka z okazji 50-lecia posługi organisty  

- piątek             - 04.05  -   o zdrowie i błog. Boże dla naszych strażaków

- sobota            - 05.05  -   o zdrowie i błog. Boże w rodz.     

- niedziela         - 06. 05 -   godz. 08.00  -  + Zofia - w 3 r. śm.  i Jan Wożniak

                                      - godz. 11.00  -  za parafian  

 

 ===========================================================    

 

      

               WYKAZ RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH  NA  ADORACJĘ   

                                -    04. 05. 2018    

 

 

 

12.00 -  Strzelec Jan , Źrebiec Stanisław , Grzywacz Józef , Stoś Jan

13.00  -  Ciekielska Weronika , Mroczka Grażyna , Strzelec Dorota

14.00  -  Wojdacz Marta , Źrebiec  Maria , Piwowar Cecylia

15.00  -  Warzecha Stanisława , Wielgosz Lucyna

16.00  -  Kostrząb Teresa , Źrebiec Helena 

17.00  -  Wokurka Jerzy , Mroczka Marian ,Wokurka Władysław            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania