Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Wielkiego Postu - 02.04.2017

2017-04-01 19:35:15

       OGŁOSZENIA PARAFIALNE -  5  Niedziela Wielkiego Postu   -  02. 04. 2017         

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! 

Na ten tydzień proszę rodziny :  Małgorzaty Gryziec , Zbigniewa Siwiak , Eweliny Parylak ,

Alicji Parylak  , Jadwigi Parylak , Wiolety Rucińskiej na sobotę o godz. 12.30 .               

  Do ubierania grobu proszę : Elżbietę Fokszańską , Irenę Mroczka ,   Wojciecha Źrebiec ,

Tomasza Czupa , Józefa  Wojdacz , Bożeny Źrebiec  na drugi wtorek na godz. 12.00…

 2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej : Drogi Krzyżowej :

 w piątki o godz. 18.00 oraz  Gorzkich Żali :  w niedziele o godz. 14.00 .

3. Zapraszam do uczestniczenia w rekolekcjach parafialnych ,  skorzystajmy z czasu łaski ,

który daje nam Bóg i zachęćmy innych do uczestnictwa w rekolekcjach .  Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji .

Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i na stronie  internetowej parafii . Rekolekcje szkolne będą od poniedziałku  do środy . 

W sobotę będzie spowiedź wielkanocna w naszej parafii  w godz. 09.00 - 12.00 z przerwą 10.30 -11.00 .

Nie odkładajmy pojednania z Bogiem na ostatnią chwilę .

4. Za tydzień Niedziela Palmowa . Na sumie poświęcenie palm będzie przed kościołem .

5. Spotkania :

- środa  - g. 16.00 - zbiórka wszystkich ministrantów , przygotowanie liturgii Triduum Pas.

6. Nabożeństwa :

- wtorek  -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków,10 min. przed Mszą św.

- I czwartek  - o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu  i Msza św. o Najśw. Eucharystii

 - I piątek : adoracja Najświętszego Sakr. od 17.00 ; spowiedź : piątek od g.17.00.                  

Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 tych na I piątek i na święta .

Proszę zgłaszać chorych na spowiedź świąteczną w zakrystii .

7. W sklepach są wystawione kosze na produkty spożywcze , okażmy miłosierdzie 

najbardziej potrzebującym  parafianom  .   

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne, ofiara 4 zł na dzieła miłosierdzia .

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Sebastian Mroczka  zam. w Kątach  

         z Anną Majewską  zam. w Jaśle  - zap. II .  

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   - w ,, Drodze ” -  ,,Twój styl a Boża chwała ”                                   

- w ,, Niedzieli ”   -    ,, Zabójca Helenki Kmieć się  nawrócił  ”     ;    - w ,, Gościu N.” -       

 -  ,,Cierpienie , co można z nim zrobić ?  ”  - cierpienie jest złem , ale można je obrócić  w dobro    ; 

  - w ,, Źródle ” -   ,, Odpowiedzi z nieba ”    - o cudach za wstawiennictwem    św. Jana Pawła II   ; 

- w ,, Naszej Arce ”   - ,, Kochać to znaczy przezwyciężyć własny egoizm ”  - o św.  Bereccie  Molla ,

żonie i matce  rodziny                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 18.00

- poniedziałek   - 03. 04   -  g. 08.00  -   + Bogumiła Czupa   

                                        g. 18.00   -   + Katarzyna Źrebiec  - int. od  c. Marii z rodz.

- wtorek   - 04. 04   -  g. 08.00   -   + Elżbieta  / g. 18.00  -   + Helena Siwińska  -  w 6 r. śm.                                                                     

- środa    - 05. 04   -   g. 08.00   -    o zdrowie i o potrzebne łaski dla Szymona                                                                                     

                                 g. 18.00   -    za dusze w czyśćcu cierpiące

- czwartek        - 06. 04   -    + Maria , Jakub i zm.  z rodz. Żarnowskich

- piątek             - 07. 04   -    + Józef  - w 17r. śm. i zm. z rodz. Warzechów   

- sobota            - 08. 04   -     + Władysław Wielgosz

- niedziela        - 09. 04   - godz. 08.00  -  o zdrowie i błog. Boże w rodz.  

- godz.11.00  - dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Elżbiety na 81-e ur.

                              -  godz. 14.45  -  za parafian , zwł. o dobre przeżycie Świąt Paschalnych

                                          

   

 

               REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE - KĄTY

                               02 – 05 .  04.  2017

      

 

                 NIEDZIELA       -   02.04 

 

  08.00  -  MSZA  ŚW. Z  NAUKĄ OGÓLNĄ

  11.00  -  MSZA  ŚW.  Z NAUKĄ  OGÓLNĄ

  14.00  -  GORZKIE  ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM

  PO ...  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

 

 

                PONIEDZIAŁEK  -   03.04

 

  08.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

  18.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

   PO MSZY ŚW. NAUKA DLA MAŁŻONKÓW I RODZICÓW

               

 

                 WTOREK               -  04.04

 

  08.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ

  18.00  -  MSZA ŚW. Z NAUKĄ OGÓLNĄ                                

 

 

                 ŚRODA                    -  05.04 

 

08.00     -   MSZA ŚW. NA  ZAKONCZENIE REKOLEKCJI

18.00     -   MSZA ŚW. NA  ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

 

 

Rekolekcje wygłosi ks. GRZEGORZ  GUZIOR                      

   z Nockowej k. Rzeszowa                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

  

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania