Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 niedziela Wielkiego Postu - 07.04.2014

2014-04-05 17:05:25

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkiego Postu - 06 .04. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz panom Wiesławowi Nadymus i Michałowi Bałon za pomalowanie kościoła . Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę rodziny : Stanisławy Skiba , Małgorzaty Skiba , Barbary Źrebiec .

2. Nabożeństwa : - wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej N.P.

3.Spotkania : - w poniedziałek o godz. 16.00 zbiórka wszystkich ministrantów - przygot. lit. Świąt . Po Mszy św. zapraszam na spotkanie Paraf. Zespół Caritas

- wtorek - przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn. na Mszę św. i na spotkanie

- zapraszam wszystkich , którzy mają pragnienie spotkań ze Słowem Bożym oraz pogłębiania wiary na spotkanie w środę po Mszy świętej na plebanię ...

Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne : w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 ; w niedzielę Gorzkie Żale o g. 14.00 z kazaniem pasyjnym i składką na kwiaty do grobu

4. Na Święta uporządkujmy groby . Do kontenera wrzucamy wyłącznie znicze , wieńce i kwiaty składamy obok kontenera , nie wyrzucać śmieci do potoka . Najlepszym rozwiązaniem jest zabierać śmieci do domu . Cmentarz jest wizytówką parafii .

5. W sklepach są kosze do których możemy składać produkty dla najbardziej potrzebujących parafian w ramach jałmużny postnej – składamy do końca tygodnia .

6. W zakrystii można nabywać baranki na stół wielkanocny w cenie 4 zł oraz świece w ramach akcji ,,Światło kanonizacji Jana P. II na stole polskiej rodziny” w cenie 10 zł . Ofiary są przeznaczone dla ubogich .

7. W piątek będzie spowiedź wielkopostna , po południu od 14 - 17 z przerwą o 15.30 .

Skorzystajmy , nie odkładajmy na ostatnią chwilę . W piątek odwiedzę chorych od 08.30, którzy nie obchodzą I piątków , chorych proszę zapisywać w zakrystii .

8.Za tydzień Niedziela Palmowa , przed sumą poświęcenie palm przed kościołem . Młodzież przygotowująca się do bierzmowania uda się do Jasła na Diecezjalną Pielgrzymkę Młodych . Rodziców proszę , o opiekę nad młodzieżą .

9. W dobrej , bo wiarygodnej katolickiej prasie przeczytamy : ; - w ,,Drodze” - ,,Spotkanie z Jezusem zmienia życie i pozwala żyć w radości ”- katecheza pap.Franciszka - w ,, Niedzieli ” - ,,9 lat bez Jana Pawła II ” ; - w ,,Gościu N.” - ,, Czy katolik może modlić się o pieniądze ? ” ; - w ,, Źródle ” - ,,Kim jest człowiek z Całunu ? ” - w ,,Naszej Arce ” - ,,Jak powstają relikwie? ” ; - w ,, Moja Rodzina ” - Jest skuteczna metoda na pokonanie szatana” ; - w ,,Miłujcie się ” - ,, Duchowe dziedzictwo JP II ” oraz ,, Byłam wiedźmą” - świadectwo Patrycji Hurlak i wiele innych

Ponadto zachęcam do oglądania katolickiej TV Trwam i słuchania Radia Maryja i ,,VIA''

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE : Msze św. o godz. 18.00

- poniedziałek - 07.04 - + Józef - w 12 r. śm.

- wtorek - 08.04 - + Stanisław Kwiatek w 1 r. śm. Maria i Władysław z rodz. Kwiatków

- środa - 09.04 - za parafian

- czwartek - 10 .04 - + Franciszek Kwiatek - int. od rodz. Doktorów

- piątek - 11.04 - + Maria i Władysław Jankowicz

- sobota - 12.04 - + Stanisław Stoś – int. od c. Marii z rodz.

- niedziela - 13.04 - g.08.00 - + Franciszek Kwiatek - int. od sąsiadów

- g.11.00 - dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Heleny i Władysława w 50 r. ślubu - int. od dzieci

- g. 14.00 - za parafian

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania