Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Wielkiego Postu - 07.04.2019

2019-04-06 16:58:03

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  –  5  Niedziela Wielkiego Postu  -  07. 04. 2019                                                                               

 

 

1.  Dziękuję za świąteczne porządki i wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Janowi Janas za przygotowanie terenu pod cmentarz

i Janowi Strzelec za prace na rzecz parafii . Bóg zapłać wszystkim !  Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Danuty Mroczka , Teresy Stoś ,

Celiny Kogut , Małgorzaty Ziomek .    

2. Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej : - na Drogę Krzyżową , w piątki o godz. 18.00 oraz na Gorzkie Żale  -

w niedziele o godz. 14.00 .   

3. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne . Sami skorzystajmy i zachęćmy też innych  do uczestniczenia w rekolekcjach . Proszę o modlitwę

w intencji rekolekcji  . W tym czasie będą także rekolekcje szkolne od poniedziałku do środy ,w ramach nauki . Rodzice posyłajcie dzieci na rekolekcje

i nie planujcie w tym czasie innych zajęć dla dzieci . Program rekolekcji otrzymaliście , jest też na tabl. ogłoszeń i na str. internet. parafii .

4. W sobotę spowiedź wielkanocna w naszej parafii w godz. od 09.30 - 12.00 z przerwą

o godz. 10.30 . Skorzystajmy ze spowiedzi , nie odkładajmy pojednania się z Bogiem…

5. Za tydzień Niedziela Palmowa . Na sumie poświęcenie palm będzie przed kościołem . Nasza młodzież pojedzie w niedzielę Palmową do Jasła ,

do Franciszkanów na g. 11.45 .

6. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków roczn. ,10 min.przed...            

- środa             -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

7. Spotkania :  

- środa  - o godz. 16.00 , zbiórka wszystkich ministrantów - przygot. liturgii Triduum Pasch.

8 . Tradycyjnie w Wielkim Poście mamy okazję okazać miłosierdzie potrzebującym , 

        w sklepach wystawione są kosze na produkty .  W zakrystii są baranki na stół wielkanocny .

9. Dziękuję wszystkim , którzy dbają o porządek na cmentarzu , tym którzy zabierają  ze sobą śmieci . Proszę i przypominam ,

żeby śmieci wrzucać do kontenera , nie zostawiać śmieci obok kontenera  , ani nie wrzucać do dolinki obok cmentarza .

Kontener aktualnie jest pełny , trzeba czekać w kolejce na wywóz śmieci … 

10. W przyszłą niedzielę , ani w kwietniu nie będzie składki inwestycyjnej .

11. Zachęcam do korzystania z mediów katolickich …oraz do czytania prasy katolickiej …

…m.in. - w ,, Gościu N. ”  - film DVD pt. ,, Święty Ignacy Loyola ”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz.18.00  

- poniedziałek  - 08. 04   -    g. 08.00  -  + Maria i Ignacy Źrebiec      

-  g. 18.00   -   + Stanisław - w 6 r. śm. , Maria i Władysław Kwiatek ; Jan i Helena Dynia                  

- wtorek           - 09. 04   -     g. 08.00  - o zdrowie , wiarę i błog. Boże w rodz.                                

-  g. 18.00  -    + Katarzyna , Weronika , Stanisław , Andrzej i Władysław Źrebiec

- środa             - 10. 04   -      + Jan Socha – int. od wnuków Nikoli i Fabiana     

- czwartek       - 11. 04    -     + Helena Kopa  - int. od c. Celiny        

- piątek            - 12. 04    -    + Władysław Bąk – int. od od Ireny Jędo z rodz.

- sobota           - 13. 04    -    +  Aleksander , Andrzej i Zbigniew Mania                        

- niedziela       - 14. 04    - godz. 08.00 - + ks. Jan Cebulak - w 3 r. śm.

                             - godz. 11.00  - za parafian , zwł. o dobre przeżycie Triduum Paschalnego                                               

          - godz. ok.14.40  -  dziękcz…z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Gabrielka i rodziny                        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               PROGRAM  REKOLEKCJI  WIELKOPOSTNYCH  - KĄTY 2019 R.

 

                        07 – 09 . 04 . 2019 R 

 

 

 

         NIEDZIELA    -  07. 04 . 2019

 

08.00     -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ

11.00     -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ

14.00     -   GORZKIE ŻALE  Z KAZANIEM PASYJNYM

 PO NABOZEŃSTWIE : MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ 

 

 

       PONIEDZIAŁEK  -  08 . 04 . 2019

 

08.00     -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ 

18.00     -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ  

 

 

           WTOREK       -  09. 04. 2019 

 

08.00   -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ

18.00   -   MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ

                ORAZ  NABOŻEŃSTWO

 

Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Duplaga z Gorlic .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

     

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania