Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela zwykła - 04.02.2018

2018-02-03 18:40:48

      OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 5 Niedziela zwykła  - 04 . 02. 2018                                             

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty .  Bóg zapłać !                                                                                                                                                      W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny :  Katarzyny Władyka ,

Teresy Kubicka , Danuty Żarnowska .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :                                                                                         

- poniedziałek  - 05.02    - św. Agaty  , z poświęceniem chleba i soli

- wtorek           - 06.02    -  św. Pawła Miki i Towarzyszy , męczenników japońskich    

- sobota            - 10.02    -  św. Scholastyki

3. Nabożeństwa : 

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

4. Wraz z Paraf. Z. Caritas zapraszam wszystkich chorych parafian w sobotę na Mszę św. 

    o godz. 11.00 z udzieleniem sakramentu chorych i błogosławieństwem  Najświętszym

Sakramentem . Spowiedź o godz. 10.30 . Po Mszy św. zapraszamy na poczęstunek   

na plebanię . Pomóżmy chorym przybyć do kościoła , sami zachęćmy chorych do udziału 

w uroczystości .      

5. Zachęcam do przekazania 1% podatku dla Kubusia Wokurki oraz na Caritas i na fundację

Lux Veritatis związaną z Radiem Maryja , wizytówki z nr. KRS są na stoliku

6. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   

  - w „ Drodze ”  -  „ Poszukiwacze perły ”  - o wartości  nawrócenia     ;   - we  „ Wzrastaniu ” 

 -  „Miłość  nie pamięta złego ”  ;  - w ,, Niedzieli ” - ,, Duchowość -  warunek szczęścia  ”   ;   

  - w  „ Gościu N. ”   -   „12 kroków ” - skuteczny program wychodzenia z uzależnień    ; 

  - w ,, Źródle”  -  „  Kocham moją wiarę  ”    ; - w „ Mojej rodzinie  ”   -  „ Czy zostać

dawcą organów ? ”    ;   ,, Nasza Arka  ”                                                                                                                                                                                                                                                  

 Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek   - 05. 02 -    o zdrowie i o potrzebne łaski dla Marii    

- wtorek            - 06. 02  -   + Joanna , Michał , Agata , Wiktor , Aleksander Krężel          

- środa              - 07. 02 -    + Katarzyna, Weronika, Stanisław,  Andrzej i Władysław Źrebiec      

- czwartek        - 08. 02 -    o zdrowie , błog.  Boże i opiekę Matki Bożej w rodz.             

- piątek             - 09. 02 -   + Władysław Gryziec - w r. śm. 

- sobota            - 10. 02 -    + Bogdan  - w 17 r. śm. , Mariusz , Małgorzata , Józef  Kazecki   

                                            - godz.11.00  -  w intencji chorych parafian

- niedziela        - 11. 02 -    godz. 08.00   -  + Stanisław , Maria Wokurka i zm. z rodz.  

                                         - godz. 11.00   -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania