Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela zwykła - 05.02.2017

2017-02-04 16:30:58

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE –  5  Niedziela zwykła  -  05. 02. 2017         

  

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !       

   Na ten tydzień proszę rodziny : Ireny Janas , Marii Cyran , Małgorzaty Tobiasz .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy :

 - poniedziałek  - 06.02    -  św. Pawła Miki i Towarzyszy , męczenników japońskich   

 - piątek             - 10.02   -   św. Scholastyki

 - sobota            - 11.02   -   wsp.  N.M.P. z Lourdes - Światowy Dzień Chorego

Wraz z Par. Zesp. Caritas zapraszam wszystkich chorych parafian na Mszę św. o godz. 11.00

z udzieleniem sakramentu chorych i błog. Najśw. Sakramentem . Spowiedź o godz. 10.30 .

Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie z poczęstunkiem na plebanię . Pomóżmy chorym przybyć do kościoła ,

sami zachęćmy chorych do udziału w uroczystości . O godz. 09.00  Msza św.  dla chorych w radio VIA .

Zachęćmy też chorych do I piątków m-ca …

3. Nabożeństwa :

 - wtorek   -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 

 - środa     -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

4. Spotkania :

- wtorek  -  zbiórka wszystkich ministrantów  o godz. 16.00

- środa -na Mszę św. i spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 2 kl. Gimn

5. Zachęcam do przekazania 1% podatku dla Kubusia Wokurki , Mateusza Manii  wizytówka z nr. KRS na stoliku

 oraz na Caritas i na fundację Lux Veritatis  związ. z R.M.

6. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                         

- w ,, Drodze ”  -   ,, Walentynka od Pana Boga ”    ;     - w ,, Niedzieli ”   -   ,, Miłość zamordowana  ” 

- o polskiej wolontariuszce zamordowanej w Boliwii   ;   - w ,, Gościu N.”   -  ,,  Ryzykuj ! ”  - o szukaniu Boga w codzienności     ;  

  - w ,, Źródle ”  -  ,,  Po co Panu Bogu moja modlitwa ? "                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 06. 02   -  + Agata , Joanna , Józefa i Wiktor

 - wtorek            - 07. 02   -  +  Antoni Zając -  w 45 r. śm. i zm. z rodzin

- środa               - 08. 02   -   + Magdalena , Florian i zm. z rodz. Kopów           

- czwartek         - 09. 02   -    + Władysław Gryziec

- piątek    - 10. 02    - o zdrowie , błog. B. i opiekę M. B. dla sióstr z róży p. Doroty  Strzelec   

- sobota            - 11. 02    -  godz. 11.00    -  w int. chorych parafian i opiekunów

                                         -  godz. 17.00   -  + Anna                                                                                                                                                                - niedziela        - 12. 02    -  godz. 08.00  -   + Maria i Stanisław Wokurka

                                    -  godz. 11.00  -   - za parafian           

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania