Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela zwykła - 10.02.2019

2019-02-09 19:23:19

         OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  –  5 Niedziela Zwykła  -  10. 02. 2019                                                                               

 

 

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty. Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Marzeny Kazeckiej , Doroty Ziomek ,    Danuty Piwowar .   

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek      - 11.02   - Najświętszej Maryi Panny z Lourdes   

- czwartek            - 14.02   - święto św. Cyryla i Metodego , patronów Europy    

3. Nabożeństwa :

- wtorek           - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych                

- środa             -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ,

                       dzień modlitw w intencji Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

- piątek        -  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                         

                        św. Faustyny , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 16.30                  

4. Dziękuję paniom Paraf. Z. Caritas za przygotowanie Dnia Chorych w naszej parafii . Podziękowania

składam na ręce p. Krystyny Źrebiec . Bóg zapłać !

5. Proszę i zachęcam do przekazania darowizny na rzecz parafii . Numer konta parafialnego można oderwać z kartki wywieszonej na tablicy ogłoszeń .

6. Zachęcam do korzystania z mediów katolickich : TV Trwam , Radia Maryja i radia ,,VIA'' oraz do czytania prasy katolickiej ... jest nowy numer

„ Miłujcie się ”…                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz.17.00

- poniedziałek  - 11. 02   -    + Józef Kazecki - w 3 r. śm. i za zm. rodziców                                 

- wtorek           - 12. 02   -    + Augustyn Kudłacz                        

- środa             - 13. 02   -    + Władysław Bąk                                                                                                                                                                                                                                                                                                 - czwartek       - 14. 02    -   + Kunegunda Żarnowska - w 2 r. śm.  

- piątek           - 15. 02    -    o zdrowie i błog. Boże dla Marka i Elżbiety z okazji urodzin   

- sobota           - 16. 02    -    + Bogdan - w 18 r. śm. , Mariusz , Małgorzata i Józef               

- niedziela       - 17. 02    - godz. 08.00  -   za parafian  

                                        - godz. 11.00  -  dziękcz… z prośbą o zdrowie , błog. Boże i opiekę    

                                                                   Matki Bożej dla Stanisława na 80-te urodziny          

                                                                  

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania