Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela Wielkanocna - 06.05.2018

2018-05-05 16:49:57

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -  6 Niedziela Wielkanocna - 06. 05. 2018                             

 

  

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie i przygotowanie świątyni i obejścia kościoła na odpust

i za ofiary na kwiaty oraz sprzątającym na niedzielę i za ofiary na kwiaty . Dziękuję

p. Henrykowi Ciomcia , Wiesławowi Nadymus  , Michałowi Bałon - za prace malarskie ,

Józefowi Parylak  za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać wszystkim !  Na ten tydzień proszę

do sprzątania rodziny :  Marii Mroczka , Marii Krężel , Małgorzaty Źrebiec .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- wtorek     -  Uroczystość św. Stanisława bpa męczennika , patrona Polski  

3. Nabożeństwa : 

4. Zapraszam na nabożeństwa majowe , jest nas niewiele... Dzisiaj majówka o godz. 14.00.

W poniedziałek , wtorek i środę przypadają dni krzyżowe w czasie których modlimy się

o urodzaje , o zachowanie od kataklizmów i o Boże błogosławieństwo w pracy z procesją

do krzyża misyjnego , w środę urządzimy dłuższą procesję …

5.  W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej na G. Grzywacką

z Mszą św. na szczycie . Wyruszamy godz. 14.00 , serdecznie zapraszam . Dziękuję wszystkim ,

którzy opiekują się stacjami drogi krzyżowej . Bóg zapłać !  

6. Dziękuje wszystkim , którzy pomogli w przygotowaniu i przeżyciu naszej uroczystości

odpustowej . Dziękuję za przygotowanie obiadu odpustowego i za dary żywnościowe .

Podziękowania składam  na ręce naszej p. katechetki Małgorzaty Mroczka . Bóg zapłać !

7. Dziękuję Różom Różańcowym za poprowadzenie adoracji parafialnej .                                            8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Jan Socha .

9.W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy 

- w  ,, Drodze "   -  ,, Włącz życie ” , żyj realnie     ;     - w ,, Niedzieli ”  -   ,, Bóg jest młody ”               - w  „ Gościu N. ”   -    „ Komunijne bale ? Nie u wszystkich ”   ;   - w „ Źródle ”   -                                „ Czy trzeba chodzić do kościoła ? ”                                                                                                                                                                                                                                                          Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów                                       z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                       INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  (nie ma wolnych terminów w tym roku)

- poniedziałek    -  07. 05   -   + Józef Woźniak     

- wtorek            - 08. 05   -   + Stanisław Stoś  - int. od wnuka Kamila          

- środa              - 09. 05   -   + Katarzyna i Feliks Rak i za dusze w czyśćcu cierpiące       

- czwartek         - 10.05    -   +  Aniela i Stanisław Grzyb  

- piątek             - 11.05    -   + Józef  Woźniak  

- sobota            - 12.05    -   + Andrzej Mania  - w 20 r. śm.      

- niedziela         - 13. 05   -   godz. 08.00  -  + Władysław Żarnowski - w 8 r. śm.  

                                     -   godz. 11.00  - o zdrowie i błog. Boże w rodz. Źrebców i Bilskich

                                     - na g. Grzywackiej  -  za parafian  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania