Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela wielkanocna - 21.05.2017

2017-05-20 16:46:42

         OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 6 Niedziela Wielkanocna  -  21. 05. 2017

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za  ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! 

W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : Teresy Kubicka , Anny Wokurka , Jana Piątek , Marii Woźniak .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- środa   - 24.05  -  wsp. Najśw. M. P. Wspomożycielki Wiernych      

- piątek  - 26.05  - wsp. św. Filipa Nereusza , Dzień Matki -będziemy modlić się za mamy

3. Nabożeństwa :

Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe , zwłaszcza tych którzy jeszcze nie byli ,

dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 15.00

- wtorek  -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków, 10min przed Msza św. 

oraz nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii

- środa    -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

W poniedziałek , wtorek i środę przypadają dni krzyżowe w czasie których modlimy się  

    o urodzaje , o zachowanie od kataklizmów i o Boże błogosławieństwo w pracy , z procesją   

  do krzyża misyjnego , w środę urządzimy dłuższą procesję…

4. Spotkania :

- wtorek  - zapraszam na spotkanie bierzmowanych 3kl. Gimnazjum

- środa    - na spotkanie zapraszam Paraf. Z. Caritas i chętnych do posługi 

- piątek  - na Mszę św. i spotkanie formac. przyjdą kandydaci do Bierzmow. 2 kl. Gimn.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia  , na sumie  odbędzie się rocznica  I Komunii św.  .

6. Duszpasterstwo młodzieży naszej diecezji jak : LSO , Oaza , RAM , KSM przygotowało atrakcyjną ofertę dla młodzieży

na wakacyjny wypoczynek , gorąco polecam , skorzystajcie 

z dobrej oferty w dobrej cenie . Więcej informacji  znajdziecie na plakacie , na tablicy ogłoszeń i u mnie . Będzie dofinansowanie …

7. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 - w ,, Niedzieli ”   -    ,, Fatima daje nadzieję ”   - o pielgrzymce pap. Franciszka do Fatimy     

  - w ,, Gościu  N.”   -    ,, Kościelny humor  ”   ;      -  w ,, Źródle ”       -  ,, Święte matki  ”    

 ,, Wybierzmy rodzinę i życie ” - darmowa gazeta                                                                                                                                                                        

 

Zachęcam do ogladania TV Trwam i słuchania radia Via                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych intencji na ten rok )    

- poniedziałek   - 22. 05   -   +  Katarzyna i Stanisław  

- wtorek             - 23. 05   -   +  Paweł Źrebiec                                                                         

- środa               - 24. 05   -     dziękcz. za nawiedzenie Jezusa Mił. z prośbą o błog. Jezusa   

                                               Miłosiernego  i opiekę Mat. Miłosierdzia w rodz. Ciekielskich

- czwartek         - 25. 05   -    dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Marii na 80-te urodz.    

- piątek      - 26. 05   -    dziękcz. z prośbą o błog. B. dla ks. Grzegorza - w 5 r. święceń kapł.  

- sobota             - 27. 05   -    + Józef , Anna , Eugeniusz Kostrząb     

- niedziela         - 28. 05   - godz. 08.00  -  za parafian  , zwł. za mamy   

                                         - godz. 11.00   -  w int. dzieci rocznicowych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania