Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 6 niedziela Wielkiego Postu - Niedziela Palmowa - 13.04.2014

2014-04-12 20:56:08, komentarzy: 0

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Nd W. P – Nd. Palmowa - 13 .04. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać! Na wtorek na godz. 13.00 do ubierania Ciemnicy i Grobu proszę rodziny : Magdaleny Mroczka , Teresy Miśkowicz , Zofii Roman , Łucji Kazeckiej ,Marii Gądek, mężczyźni... Do sprzątania kościoła w sobotę na 21.00 proszę rodziny : Marii i Bronisławy Nadymus .

2. W Wielki Czwartek Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 rozpoczynamy Triduum Paschalne – Trzy Święte Dni naszego zbawienia . Droga Krzyżowa o godz. 20.00 na G. Grzywacką – serdecznie zapraszam . Adoracja w Ciemnicy do 22.00 .

Wielki Piątek - rozpoczęcie adoracji od g.07.00 ; na godz. 14.00 przyjdą dzieci Szkoły Podst. na swoją adorację . Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy Drogą krzyżową o g. 18.00 . Na g.21.00 zapraszam młodzież na adorację . Zakończenie adoracji o g. 22.00

Wielka Sobota - rozpoczęcie adoracji o godz. 07.00 . o godz. 09.00 poświęcenie pokarmów wielkanocnych w kościele , następnie w przysiółkach , o godz. 11.00 w kościele . Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 19.00 , po zachodzie słońca . Adoracja do godz. 21.00 .

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Rezurekcja o godz. 06.00 z procesją druga Msza św. o godz. 11.00 .

Wielki Poniedziałek – Msze św. jak w niedzielę .

Proszę Róże Różańcowe o podjęcie adoracji w Ciemnicy i przy Grobie . Pół godziny wspólna adoracja , pół godziny w ciszy . Wykaz godzin adoracji znajduje się w gablocie ...Proszę naszych strażaków , aby trzymali wartę przy Grobie P. Jez. oraz ministrantów o adorację w Ciemnicy i przy Grobie . Zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach , w adoracji . Znajdźmy czas , by być z Jezusem umęczonym , poniżonym i pogrzebanym , aby doświadczyć radości w poranek Wielkanocny ze zwycięstwa Jezusa nad śmiercią .Potraktujmy je jako przygotowanie duchowe do kanonizacji J.P.II .

3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Świętem Miłosierdzia B., przed nabożeństwem

4.Dzisiaj zapraszam na Gorzkie Ż. na g.14.00 z kazaniem pasyjnym i składką na kwiaty .

W zakrystii można nabywać baranki na stół wielkanocny w cenie 4 zł oraz świece na kanonizację Jana P. II w cenie 10 zł .

7. W niedzielę Wielkanocną przypada składka inwestycyjna na cele parafialne .

9. W dobrej , bo wiarygodnej katolickiej prasie przeczytamy : ; - w ,, Niedzieli ” - ,, Zamyślenia pasyjne z bł. Janem Pawłem II ” ; - w ,,Gościu N.” - ,, Beczka na stres ” oraz dodatek ,nowenna do Miłosierdzia B.; - w ,, Źródle ” - ,,Więź z Bogiem podstawą małżeństwa ” - katecheza pap. Franciszka - w ,,Naszej Arce ” - ,,Nie ustawajcie w modlitwie ” - najważniejsze wezwanie Jana Pawła II .

Ponadto zachęcam do oglądania katolickiej TV Trwam i słuchania Radia Maryja i ,,VIA''

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 14.04 - + Franciszek Kwiatek - int. od rodz. Woźniaków i Wojdaczów

- wtorek - 15.04 - + Stanisław Stoś – int. od s. Pawła.

- środa - 16.04 - + Jan i Katarzyna Grzywacz

- czwartek - 17 .04 - + Bolesław Otrębski w 5 r. śm. - int. od c. Doroty z mężem

- piątek - 18.04 - ----------

- sobota - 19.04 - + Edward , Maciej i Weronika Leśniak

- niedziela - 20.04 - g.06.00 – dziękcz. z prośbą o błog. B. w rodz. w 23 r. ślubu

Małgorzaty i Jana / - g.11.00 - + Benedykt Kornel

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WYKAZ RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA ADORACJĘ - 2014 R

 

 

 

WIELKI CZWARTEK

 

 

 

  1. - Piwowar Jan , Wokurka Władysław

 

21.00 - Wojdacz Marta , Źrebiec Maria

 

 

 

WIELKI PIĄTEK

 

 

 

7.00 - Strzelec Dorota

 

8.00 - Ciekielska Weronika

 

9.00 - Wokurka Jerzy

 

10.00 - Warzecha Stanisława

 

11.00 - Kostrząb Teresa

 

12.00 - Wielgosz Lucyna

 

13.00 - Mroczka Marian

 

14.00 - dzieci

 

14.30 - Skiba Józef , Grzywacz Józef

 

15.30 - Mroczka Grażyna

 

16.30 - Źrebiec Helena

 

20.00 - Piwowar Cecylia

 

21.00 - młodzież

 

WIELKA SOBOTA

 

7.00 - Grzywacz Józef

 

8.00 - Wokurka Władysław

 

9.00 - Źrebiec Maria

 

10.00 - Piwowar Jan , Źrebiec Stanisław

 

11.00 - Wojdacz Maria , Prokop Małgorzata

 

12.00 - Strzelec Dorota

 

13.00 - Ciekielska Weronika , Żarnowska Maria

 

14.00 - Wokurka Jerzy , Mroczka Marian , Skiba Józef

 

15.00 - Warzecha Stanisława , Piwowar Cecylia

 

16.00 - Wielgosz Lucyna , Mroczka Grażyna

 

17.00 - Źrebiec Helena , Kostrząb Teresa

 

 

 

 



Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - strona bez programowania