Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela zwykła - 12.02.2017

2017-02-11 19:13:39

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -   6  Niedziela zwykła  -  12. 02. 2017         

  

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać !                                                                                                                                  Na ten tydzień proszę rodziny : Ireny Jędo , Grażyny Ciekielska  , Elżbiety Patyk .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy :

 - wtorek  - 14.02    -  święto św. Cyryla i Metodego - patronów Europy oraz św. Walentego  

 3. Nabożeństwa :

- poniedziałek  -  dzień modlitwy za Kościół , Ojca św. Franciszka i za ojczyznę naszą

- wtorek   -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 

 - środa     -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- piątek    -  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. Faustyny                                                                                                   Adoracja Najśw. Sakramentu o godz. 16.30 , po nabożeństwie zapraszam na plebanię wszystkich ,                                                                                                    którzy pragną  porozmawiać o Miłosierdziu Bożym i nie tylko

4. Spotkania :

- wtorek  - na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

5. Serdecznie dziękuję Paraf. Zesp. i Szkol. Kołu Caritas za przygotowanie                                                                                                                                      i przeprowadzenie Dnia Chorych w naszej parafii . Bóg zapłać !

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy ofiary na ogrzewanie kościoła .

7. Zachęcam do przekazania 1% podatku dla Kubusia Wokurki , Mateusza Manii                                                                                                                 wizytówka  z nr. KRS na stoliku  oraz na Caritas i na fundację Lux Veritatis  .

8. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                         

- we ,, Wzrastaniu ”  -   ,, Mądrość nie stanowi zagrożenia ”    ;     - w ,, Niedzieli ”   -      

   ,, Króciutki  trakt o uśmiechu  ”    ;   - w ,, Gościu N.”   -  ,, Niedziela z odzysku ” 

- zakaz handlu w niedzielę  to nie luksus . To europejski standard      ;    - w ,, Źródle ”  -               

 ,,  Całkowita pewność nadziei chrześcijańskiej ”  - katecheza pap. Franciszka  ;   -  ,, Moja Rodzina ”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 13. 02   -  o zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Franciszka

- wtorek            - 14. 02   -  dziękcz. za wszystkie łaski od Boga i Matki  Najśw.                              

                                             z prośbą o szczęśliwą śmierć dla Zofii

- środa               - 15. 02   -   + Julian i Magdalena Nadymus i Władysław i Helena Tocki   

                                                 - int. od wnuków Moniki i Mateusza          

- czwartek         - 16. 02   -    + Wiktoria Rucińska  - int. od c. Danuty z mężem

- piątek              - 17. 02   -   + Stanisława Wokurka -  w 3 r. śm.

- sobota             - 18. 02   -    + Józef Źrebiec   - w 5 r. śm.   

- niedziela         - 19. 02    -  godz. 08.00  -   + Edward Leśniak  - w 29 r. śm. i zm. z rodz.                                            

                                          -  godz. 11.00  -   - za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania