Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 6 niedziela zwykła - 16.02.2014

2014-02-15 20:48:08

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Zw. - 16 .02. 2014

 

1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty. Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę rodziny: Katarzyny Skiba , Cecylii Piwowar , Magdaleny Kwiatek , Janiny Doktor

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- sobota - 22.02 - święto Katedry św. Piotra Ap.

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej N. P. z podziękowaniami i prośbami i modlitwą za..

oraz nowenna ku czci patronów naszej diecezji : św. J. S. Pelczara i bł. Karoliny Kózki

- piątek - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego

4. Spotkania :

- wtorek - godz. 16.00 zbiórka ministrantów

- na Mszę św. i na spotkanie przyjdą dzieci I-o komunijne z rodzicami

- środa - na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl.Gimnazjum

- czwartek - na Mszę św. i na spotkanie przyjdzie II kl. Gimnazjum - na rozpoczęcie bezpośredniego przygotowania do sakr. bierzmowania

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Piotr Stańko zam. w Nowym Żmigrodzie z Katarzyną Mędrek zam. w Kątach oraz Paweł Stoś zam. w Kątach z Katarzyną Piwowar zam. w Kątach - zapowiedź I . O przeszkodach należy powiadomić

6. Serdecznie dziękuję P.Z.C. za przygotowanie i przeprowadzenie Światowego Dnia Chorych w naszej parafii . Bóg zapłać za posługę !

7. Proszę tych , którzy maja możliwość odpisu z podatku darowizny o przekazanie jej na cele parafialne . Mile będą widziane także inne darowizny. Numer konta parafialnego jest na stronie internetowej i w gablocie .

8. Po 3 latach wielkich zmagań mamy wreszcie ogólnie dostępną telewizję katolicką na tzw. multipleksie I . Trzeba tylko przestroić odbiornik telewizji naziemnej...Warto włączyć tę telewizję , żeby samemu przekonać się o jej wartości...

9. Proszę o podpisanie protestu w obronie lasów państwowych przed prywatyzacją ...

10.W dobrej katolickiej prasie przeczytamy : - w ,, Niedzieli ” - ,,Przesłanie pap. Franciszka do polskich biskupów ” - po ich wizycie w Watykanie oraz ,,Głęboka Francja budzi się ” - sprzeciw wobec cywilizacji życia ; - w ,,Gościu N.” - Papież Franciszek do polskich biskupów : Kościół w Polsce ma ogromny potencjał wiary ” oraz ,, Schodzi i przytula ” - o nieprawdopodobnych owocach filmu ,,Ja Jestem” ; - w ,, Źródle ” - ,, Gesty pap. Franciszka ” oraz ,,Wyjątkowy skarb ” - historia matki , która mogła dokonać aborcji narażając własne życie ; - w ,, Miłujcie się ” - ,,O Jezusie , który zaskakuje ” ; ,, Totalne szczęście ” - świadectwo człowieka nawróconego i inne... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek – 17.02 - + Benedykt Kornel

- wtorek - 18.02 - + Piotr Jankowicz – w 3 r. śm.

- środa - 19.02 - + Józef - w 2 r. śm.

- czwartek - 20 .02 - - za parafian.

- piątek - 21.02 - + Adela , Franciszek Jankowicz

- sobota - 22.02 - + Paweł Źrebiec

- niedziela - 23.02 - g. 08.00 - + Maria Wokurka - w 3 r. śm.

- g. 11.00 - za parafian

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania