Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela zwykła - 17.02.2019

2019-02-16 19:30:33

         OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  –  6  Niedziela Zwykła  -  17. 02. 2019                                                                               

 

 

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty. Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny: Zofii Kuchty , Krzysztofa Żarnowskiego , Adama Wokurki .   

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- piątek            - 22.02   - święto Katedry św. Piotra  Ap.  

- sobota           - 23.02   - św. Polikarpa   

3. Nabożeństwa :

- wtorek           - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych                

- środa             -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ,

- piątek            -  nabożeństwo ku czci św. Jana P. II z ucałowaniem  relikwii   

4.  Proszę i zachęcam do przekazania darowizny na rzecz parafii . W tym roku będzie zbiórka - 1 rata ,

w jesieni na przygotowanie cmentarza , można więc dokonać wpłaty już teraz w formie darowizny .

Numer konta parafialnego można oderwać z kartki wywieszonej na tablicy ogłoszeń .

5. Zachęcam do korzystania z mediów katolickich oraz do czytania prasy katolickiej.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz.17.00 (nie ma już wolnych intencji na ten rok)

- poniedziałek  - 18. 02   -    + Stanisława Wokurka  - w 4 r. śm.                                  

- wtorek           - 19. 02   -    + Piotr Jankowicz                         

- środa             - 20. 02   -    + Paweł Źrebiec                                                                                                                                                                                                                                                                                                   - czwartek       - 21. 02    -   + Adela , Franciszek Jankowicz   

- piątek            - 22. 02    -   + Weronika Piwowar - w 1 r. śm.   

- sobota           - 23. 02    -   + Edward Leśniak  - w r. śm.                

- niedziela       - 24. 02    - godz. 08.00  -   za parafian  

                               - godz. 11.00  -   + Mieczysław Strzelec - w 6 r. śm.  , int. od syna z żoną            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania