Wyszukiwarka

Ogłoszenia parafialne - 7 niedziela zwykła - 19.02.2017

2017-02-18 15:23:21

         OGŁOSZENIA PARAFIALNE -   7  Niedziela zwykła  -  19. 02. 2017         

 

 

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać !                       

 Na ten tydzień proszę rodziny: Małgorzaty Rozkoszny, Agnieszki Lisowska, Grażyny Czupa

 2. W liturgii Kościoła wspominamy :

 - środa           - 22.02    -  święto Katedry św. Piotra    

 - czwartek     - 23.02    - św. Polikarpa

 3. Nabożeństwa :

- wtorek   -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 

 - środa     -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

oraz nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii

4. Spotkania :

- wtorek  - na Mszę św. i na spotkanie zapraszam rodziców z dziećmi I-komunijnymi

- środa  -  zapraszam na spotkanie P. Z. Caritas oraz chętnych do posługi ubogim

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Krzysztof  Podracki s. Sławomira i Lilli

Wódkowskiej  zam. w Szczercowie z Angeliką Janas c. Jana i Ireny Wojnar zam. w Kątach  - zap. I .

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach do zawarcia małżeństwa ma obowiązek zgłosić w kancelarii parafialnej .

6. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                         

- w ,, Drodze ”  -  ,, Rodzic też człowiek ” - o relacjach rodzic - dziecko   ; - w ,, Niedzieli ”   -  ,,  Wiek XXI , wiekiem cudów  ”    ; 

  - w ,, Gościu N.”   -  ,, Wiosna średniowiecza  ”  -  o średniowieczu inaczej    ;    - w ,, Źródle ”  -   ,,  Barwy życia ”  -  o wpływie emocji  

 na nasze życie     ;    - w ,, Miłujcie się ”  -  ,, Jak żyć ”  - rady Jana Pawła II  i wiele ciekawych świadectw    ;  

- w ,, Naszej Arce ”   -  o pielgrzymowaniu szlakiem św. Jakuba                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

     INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 17.0

- poniedziałek   - 20. 02   -    + Adela i Franciszek  Jankowicz

- wtorek            - 21. 02   -    + Piotr  Jankowicz                              

- środa              - 22. 02   -    +  Paweł Źrebiec     

- czwartek        - 23. 02   -    +  Wiktoria Rucińska   - int. od c. Aliny z rodz.

- piątek             - 24. 02   -   +  Mieczysław Strzelec  -w 4r. śm. , int. od żony, syna i synowej

- sobota            - 25. 02   -    + Aniela Grzyb   -  int. od parafian   

- niedziela        - 26. 02   -  godz. 08.00  -    za parafian                                                       

                                     -  godz. 11.00  -    + Michał Janik

         

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania