Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 7 niedziela zwykła - 23.02.2014

2014-02-22 20:49:21

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VII Niedziela Zw. - 23 .02. 2014

 

1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz panom Andrzejowi Wokurka ,Michałowi Bałon , Wojciechowi Brożyna , Władysławowi Gondek za prace na rzecz parafii. Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę rodziny: Małgorzaty Kaczmarczyk , Joanny Źrebiec , Katarzyny Ciomcia

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej N. P. z podziękowaniami i prośbami

- sobota - w I-ą sobotę m-ca Msza św. wynagradzająca Niepokal. Sercu Maryi

4. Spotkania :

- poniedziałek - zapraszam na spotkanie panów z Rady Parafialnej

- wtorek - godz. 16.00 zbiórka wszystkich ministrantów

- na Mszę św. i na spotkanie przyjdą przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl.Gimn

- środa - zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Caritas

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Piotr Stańko zam. w Nowym Żmigrodzie z Katarzyną Mędrek zam. w Kątach oraz Paweł Stoś zam. w Kątach z Katarzyną Piwowar zam. w Kątach - zapowiedź II .   O przeszkodach należy powiadomić

6. W ubiegłą niedzielę w ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.701,50 zł. Wielkie Bóg zapłać Wam        za ofiarność !

7. Dziękuję za zaangażowanie w sprawę obrony lasów państwowych przed sprzedażą i proszę o składanie podpisów tych , którzy jeszcze tego nie uczynili , to tak niewiele ...

8. Zgodnie z dekretem naszego ks. Biskupa w przyszłym roku I Komunii św. nie będzie..

9. W dobrej katolickiej prasie przeczytamy : - w ,,Drodze” - ,, Przestrzeń bezpiecznego życia ” -                     którą wyznacza X przykazań Bożych oraz ,, Miłość jako pragnienie ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,, Dlaczego potrzebujemy telewizji Trwam ? ” oraz ,,Lasy pod ścianą ” - sprzeciw wobec cywilizacji życia ;                  - w ,,Gościu N.” - Abp Józef Michalik o fenomenie pap. Franciszka oraz ,,Majdan się modli ” - o świadectwie wiary protestujących w Kijowie ; - w ,, Źródle ” - ,, Dziękuję Panu Bogu ” , że zawsze stawia dobrych ludzi na mojej drodze i zawsze czuwa nade mną - powiedział Kamil Stoch na konferencji oraz ,, Misjonarze trwają na posterunku ” - o misjonarzach pracujących w Republice Południowej Afryki narażonych na śmierć ; - w ,,Nasza Arka ” - poświęcony jest św. Bratu Albertowi Chmielowskiemu i bł. S. Bernardynie Jabłońskiej. Ponadto zachęcam do oglądania katolickiej tv Trwam i Radia Maryja

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 24.02 - + Mieczysław Strzelec - w 1 r. śm. - int. od żony

- wtorek - 25.02 - + Stanisław Stoś – int. od s. Dariusza z żoną

- środa - 26.02 - + dziękcz. za uratowanie życia w wypadku z prośbą o dalszą opiekę

- czwartek - 27 .02 - dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsza opiekę w rodz. Piwowarów

- piątek - 28.02 - + Franciszek Kwiatek – int. od żony i syna

- sobota - 01.03 - + Jan Żarnowski

- niedziela - 02.03 - g. 08.00 - + Mirosław Jankowicz – w 4 r. śm.

                                 - g. 11.00 - + Jan Żarnowski

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania