Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 7 Niedziela zwykła - 24.02.2019

2019-02-23 20:02:32

         OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  –  7  Niedziela Zwykła  -  24. 02. 2019                                                                               

 

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty. Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny: Celiny Stoś , Danuty Kostrząb , Celiny Stachoń .   

2. Nabożeństwa :

- wtorek           - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych                

- środa             -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 - I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jezusa  ;  adoracja od 16.00  ;                                                                                                                                                                                                                     spowiedź : czwartek  - od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00 .  Chorych parafian odwiedzę w piątek od godz. 08.30.                                                                   

- I sobota     - nabożeństwo I-o sobotnie , wynagradzające Niepokalanemu Sercu  Maryi rozpoczniemy  o godz. 16.15 - serdecznie zapraszam .

3. Spotkania :

- wtorek  - na Mszę św. i spotkanie formac. przyjdą kandydaci do bierzmowania 3Gm i 8 kl

- środa    - zapraszam na Mszę św. i na spotkanie rodziców z dziećmi  I- komunijnymi

4.  Zachęcam do przekazania 1% podatku dla naszego Kubusia Wokurki , można też przekazać 1% na Caritas , wizytówki z nr. KRS są na stoliku:

5.W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.263 zł . Dziękuję za te i wszystkie ofiary , które składacie na potrzeby Kościoła i parafii .                                                                                                                                                               Niech Pan Bóg wam błogosławi za ofiarne serca ! Bóg zapłać !

6. Zachęcam do korzystania z mediów katolickich oraz do czytania prasy katolickiej …                                                                                                                                                                                                                                Zachęcam do czytania książek , zwłaszcza tych religijnych , które  znajdują się w bibliotece wiejskiej ostatnio doszło kilka nowych ciekawych egzemplarzy .

 

 

INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz.17.00 (nie ma już wolnych intencji na ten rok)

- poniedziałek  - 25. 02   -    + Stanisław , Kunegunda , Janina , Agnieszka                                 

                                                   i zm. z rodz. Miśkowiczów                                  

- wtorek           - 26. 02   -    + Bogumiła - w 2 r. śm. i Franciszek Czupa                          

- środa             - 27. 02   -    + Teresa Chojecka i Czesława Klimczak                                                                                                                                                                                                                                                                 - czwartek       - 28. 02    -   + Bogumiła w r. śm. i Franciszek Czupa    

- piątek            - 01. 03    -   o zdrowie i błog. Boże w rodz. Opałków    

- sobota           - 02. 03    -   + Mirosław Jankowicz                 

- niedziela       - 03. 03    - godz. 08.00  -  + Józef , Bronisława , Jan i zm. z rodz. Mroczków

                                        - godz. 11.00  -   za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania