Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 9 Niedziela zwykła - 03.06.2018

2018-06-02 19:30:03

  OGŁOSZENIA  PARAFIALNE - IX Niedziela zwykła  - 03. 06. 2018                                                                            

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Janowi Strzelec

za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać wszystkim !                                                                             Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Teresy Stoś , Celiny Kogut , Stanisławy

Nawracaj …przypomnienie …

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- wtorek      - 05.06    - św. Bonifacego     

- piątek       - 08.06     - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

3. Nabożeństwa : 

Trwa oktawa Bożego Ciała , zapraszam na Mszę św. z procesją . W czwartek         

na zakończenie Oktawy będzie błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków i ziół .

- I czwartek  - o 17.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu i Msza św. o Eucharystii    

4.  Dziękuję wszystkim , którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie  procesji

Bożego Ciała ,tym którzy przygotowali ołtarze , przybrali drogę , dziękuję naszym strażakom ,

dzieciom , paniom , młodzieży i panom niosącym feretrony . Dziękuję p. Katechetce ,

p. organiście ministrantom i wszystkim , którzy dali świadectwo wiary , przez pobożne

uczestnictwo w procesji . Bóg zapłać !

5. W przyszłą niedzielę droga krzyżowa na g. Grzywacką , serdecznie zapraszam .                                 O poprowadzenie drogi krzyżowej proszę rodziców dzieci I-o komunijnych

6. Proszę , aby godnym strojem uszanować świątynię . Niech to będzie strój wygodny ,

ale godny miejsca świętego . Mężczyzn , chłopców obowiązują długie spodnie , a kobiety

ramiona zakryte …Proszę też o godne uczestniczenie we Mszy św. w świątyni , a nie poza

świątynią , pod płotem …Proszę rodziców , aby przysłali dzieci do przodu .

7. Zapraszam na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i do Przemyśla w dniu 7 lipca (sobota) .

Koszt ok. 40 zł . Zapisy u mnie .

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Mateusz Grzywacz s. Stanisława i Beaty

Mroczka zam. w Kątach  z Patrycją Skrzęta c. Wojciecha i Małgorzaty Majka zam.

w Samoklęskach  - zap.I . Otoczmy modlitwą narzeczonych , a gdyby ktoś wiedział                               o przeszkodach ma obowiązek zgłosić w kancelarii .

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                                                                           

- we „ Wzrastaniu ”  -   „ Konflikt pokoleń , czyli kiedy tata nic nie rozumie ”                                           - w ,, Niedzieli ”     -   ,, Ojciec naszej wolności ”    - o kard. Stefanie Wyszyńskim                                - w  „ Gościu N. ”   -  „ Niekochana miłość , czyli o tajemnicy Serca Jezusa  ”                                       - w „ Źródle ”     -    „ Niezłomny abp Antoni Baraniak  ” .                                                                                                                                                                                                                           Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' .                                                                                                                                                                                                             INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  

- poniedziałek  -  04. 06   -   + Władysław - w 21 r. śm. i Magdalena Źrebiec

- wtorek            - 05. 06   -   + Tadeusz  Leputa  - int. od s. Mariana z rodz.            

- środa              - 06. 06   -    dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog.                                

                                              i opiekę Matki Bożej w rocznicę ślubu         

- czwartek        - 07. 06   -    + Maria i Stanisław i zm. z rodz. Sochackich     

- piątek             - 08. 06   -   + Adam Ziomek

- sobota            - 09. 06   -   + Stanisław  Stoś       

- niedziela        - 10. 06   -   godz. 08.00  - o zdrowie dla Tymoteuszka i o błog. Boże w rodz.

                                        -   godz. 11.00  -  o zdrowie i błog. Boże w rodz.                             

                                        -  na g. Grzywackiej - za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania