Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - III Niedziela Adwentu - 14.12.2014

2014-12-13 21:08:48

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 3 Niedziela Adwentu - 14. 12. 2014

 

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Robertowi Doktor za choinki . Bóg zapłać! Do sprzątania i ubierania szopki i choinek na poniedziałek za tydzień proszę rodziny : Zdzisława Mani , Barbary Doktor , Renaty Kogut, Tadeusza Leśniak , Stanisławy Warzecha, Grzegorza Ziomek , Janiny Wokurka .

2. Zapraszam na Msze św. Roratnie, wszystkich parafian . Od wtorku rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do Świąt nowenną do Dzieciątka Jezus , skorzystajmy ... W adwencie mamy okazję , aby pomóc najbardziej potrzebującym parafianom - w sklepach są pojemniki na żywność i w kościele - na choince wiszą serca z piernika ...

3.Spotkania :

- w poniedziałek zapraszam Paraf. Zespół Caritas na spotkanie po Mszy św.

-we wtorek na Mszę św. i na spotkanie formac. przyjdą kandydaci do bierzmow 3klasy Gim

5. Na pomoc Kościołowi na Wschodzie zebraliśmy 160,20 zł . Bóg zapłać ! W najbliższą niedzielę składka inwestycyjna na cele parafialne .

6.Spowiedź parafialna w najbliższą sobotę od 14.00 – 17.00 z przerwą od 15.30-16.00 , nie odkładajmy na ostatnią chwilę pojednania z P. Bogiem .Spowiedź dla chorych na Święta w najbliższy piątek od 08.30 , chorych proszę zgłaszać w zakrystii .

Zachęcam do nabycia w zakrystii świece na stół wigilijny: -małe po 5 zł,są kalendarze misyj

7. Przełożonych Róż Różańc. proszę o dokładny wykaz czynnych członków Róży

8. Rektor W.S.D. w Rzeszowie prosi nas o modlitwę w ramach ,,Mostu modlitewnego” w intencji powołań kapłańskich , za powołanych oraz za wspólnoty parafialne , dla naszej wspólnoty parafialnej ten dzień przypada w najbliższy wtorek , serdecznie zapraszam ...

9.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy :

- we ,, Wzrastaniu ” - ,, Urodziny ” - o tym co jest najważniejsze w świętowaniu Bożego Narodzenia ; - w ,,Niedzieli ” - ,, Cisza obnaża prawdę ” o znaczeniu ciszy w życiu człowieka oraz dodatek kulinarny : przepisy na potrawy wigilijne ; - w ,, Gościu Niedzielnym” - „Cud nad Wisłą ” - to słowa lekarza , który uratował życie Adasiowi ; - w ,,Źródle” - ,,Radio głoszące prawdę z miłością” - 23 lata Radia Maryja

- w ,, Nasza Arka ”-,, Bóg musi być w centrum ludzkiego życia ”- wypowiedzi św. Jana Pawła II

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 15.12 - + Stanisława Parylak - int. od rodz. Prokopów

- wtorek - 16.12 - + Andrzej Doktor – int. od sasiadów

- środa - 17.12 - + Stanisława Parylak – int. od swatów Wokurków z rodz.

- czwartek - 18.12 - + Andrzej Doktor - int. od swatów Żmigrodzkich

- piątek - 19.12 - + Helena i Stanisław Warzecha

- sobota - 20.12 - dziękcz. z prośbą o błog. Boże w rodzinie - niedziela - 21.12 - godz. 08.00 - + Paweł Źrebiec

- godz. 11.00 - za parafian

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania