Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Niedziela Chrztu Pańskiego - 07.01.2018

2018-01-06 19:53:39

   OGŁOSZENIA PARAFIALNE   -  Niedziela  Chrztu Pańskiego  - 07 . 01. 2018                                             

 

 

 

1.  Dziękuje za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !  

W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : Iwony Ciomcia , Ireny Basista ,

Małgorzaty Skiba .

2. Nabożeństwa : 

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- sobota       -  dzień modlitw  w intencji Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

3. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na kosztowne leczenie Artura

naszego parafianina . Okażmy pomoc potrzebującemu .  

 4. Dziękuję paniom z Paraf. Z. Caritas , p. Małgorzacie Mroczka z młodzieżą  przedstawiającą

jasełka , p. Organiście  i wszystkim , którzy przyczynili się do zorganizowania opłatka parafialnego .

Bóg zapłać !

5. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   - w „ Drodze ”   -  ,, Podejmuj wyzwania , akceptuj

porażki ”    ;    - we  „Wzrastaniu ”   -    „ Jaki obraz Pana Boga nosisz w sobie ? ”     - w ,, Niedzieli ” -

 ,, Misjonarz z pasją i z brodą  ”  ;   - w  „ Gościu N. ”   -   „ Ktoś wyłączył światło ”  - o wyrwaniu z depresji

i krokach , które warto czynić w ciemności   ; - w ,, Źródle”  -  „ Odnaleźli najważniejsze ”  - o Święcie Trzech

Króli    ;  - w „ Nasza Arka ”    -  „ Wambierzycka Królowa Rodzin ”    ;    - „ Moja Rodzina ”   -  

„ Po drugiej stronie życia ”  -  świadectwa ludzi życia po śmierci

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 16.00  , w sobotę  o godz. 17.00

- poniedziałek  - 08.01 -    o zdrowie , błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodz. Źrebiec

- wtorek           - 09. 01 -   + Benedykt Kornel          

- środa             - 10. 01 -    + Maria , Wojciech i zm. z rodz. Źrebców     

- czwartek       - 11. 01 -    + Jan , Agata , Stanisław , Bronisław Krężel      

- piątek           - 12. 01 -    + Stanisława - w 4 r. śm. i Andrzej Parylak     

- sobota          - 13. 01 -    + Józef Kopa  - int. od s. Heleny z rodz.

- niedziela      - 14. 01 - godz. 08.00  -  za parafian                                              

                                 - godz. 11.00   -  o zdrowie i o potrzebne łaski w rodz. Stosiów

 

           

  

 

                     ODWIEDZINY  KOLĘDOWE  2018

 

          - poniedziałek  - 08.01     - od godz. 17.00

 

         - od Zofii Kłosowskiej    -  do  Zbigniewa Piwowara

       

           - wtorek  - 09.01.             - od godz. 17.00  

   

           - od Grzegorza  Ziomka    -  do Zofii Pec ( z Kolonią )

 

        - środa  -  10.01r.            - od godz. 17.00   

 

         - od Andrzeja Wokurki    -   do Bogusława  Wokurki

 

        - czwartek  -  11.01.         -  od  godz. 17.00    

 

         - od Jana Piątka        -   do Stanisława Wielgosza

 

          -  piątek   -  12.01       -   od godz. 17.00

 

          -  od Józefa Parylaka  - do  Sławomira Ziomka

 

           - sobota  -  13.01      -  od godz. 08.30  

 

           -  od Zofii Kazeckiej    -   do Jerzego Wokurki 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania