Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Niedziela Miłosierdzia Bożego - 27.04.2014

2014-04-26 21:08:31

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Miłosierdzia Bożego - 27 .04. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Stanisławowi Żarnowskiemu , Mateuszowi Wokurka , Kamilowi Kazeckiemu, Wiesławowi Nadymus , Stefanowi Rak , Michałowi Sochacki i synom za prace na rzecz parafii . Bóg zapłać wszystkim ! W piątek na godz. 09.00 do sprzątania, proszę : Jerzy Leputa , Jan Majka , Teresa Kubicka , Marzena Kopa . Ponadto do uporządkowania stacji drogi krzyżowej na g. Grzywacką proszę : Katarzyna Władyka , Stanisław Źrebiec , Anna Wokurka . Dziękuję tym , którzy na stałe opiekują się stacjami drogi krzyżowej . Bóg zapłać!

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 28.04. -Uroczystość Św. Wojciecha , patrona Pol. - odpust w Brzezowej

- wtorek - 29.04 - Święto św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy

- sobota - 03.05 - Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej Patronki Polski

i naszej parafii – odpust parafialny . Msze św. o godz. 08.00 i uroczysta suma o 11.00 z procesją , na którą szczególnie zapraszam . Naszych strażaków proszę o asystę i zabezpieczenie porządku . Na procesję proszę zabrać feretrony , chorągwie , poczty sztandarowe . Domy proszę przystroić flagami i obrazami Matki Bożej .

3. Spotkania : - wtorek - zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 17.00 .

5. W środę przypada adoracja parafialna . Rozpoczęcie adoracji o godz. 09.00 , zakończenie o godz. 18.00 . Proszę Róże Różańcowe o podjęcie adoracji , wykaz godzin adoracji w gablocie .Zapraszam wszystkich parafian na adorację,znajdźmy czas dla P.Jez.

6.Jest iskra miłosierdzia - światło na kanonizację JPII , proszę zabrać je do domów...

Dzisiaj nabożeństwo do Miłosierdzia B. o godz. 15.00 , o 15.30 Msza św.

7. Dziękuje za ofiary , które składacie na remont świątyni . Jest to dla Was wielkie wyzwanie , ale inwestycja na Bożą chwałę zawsze się opłaci . Niech Pan Bóg Wam wynagrodzi swoim błogosławieństwem . Dziękuję za ofiary , które złożyliście w 3-cią niedzielę w kwocie 3.454,60 zł i 1 eu . Wielkie Bóg zapłać !

8. W I czwartek adoracja o 17.30 i Msza św. , w I piątek odwiedzę chorych od 08.30 .

Spowiedź w czwartek i w piątek od godz. 17.00 .

W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa majowe , serdecznie zapraszam wszystkich , dla dzieci będą naklejki z sanktuariami w Polsce .

9.W przyszłą niedzielę św. Floriana - patrona strażaków ,suma w int. naszych strażaków

10. W dobrej , bo wiarygodnej katolickiej prasie przeczytamy : - w ,, Niedzieli ” - o świętych papieżach JPII i Janie XXIII ,o miłosierdziu B. oraz dodatek -medalik ze św. JPII ; - w ,,Gościu N.” - święci Ojcowie – Jan PII i Jan XXIII oraz dodatek-plakat z JPII ; - w ,, Źródle ” - Wierni Bogu i Kościołowi – o świętych papieżach

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 28.04 - za parafian

- wtorek - 29.04 - + Paweł Źrebiec

- środa - 30.04 - + Franciszek Kwiatek - int. od Tadeusza Kwiatek z rodz.

- czwartek - 01.05 - + Andrzej , ks. Jan , ks. Władysław , Anna , Stanisław

- piątek - 02.05 - + Stanisław Stoś – int. od rodz. Wiejaczków

- sobota - 03.05 - g.08.00 - o światło D. Św. i dobry wybór drogi życiowej dla

naszych maturzystów / - g. 11.00 - za parafian

- niedziela - 04.05 - g.08.00 - + Benedykt Kornel

- g. 11.00 – o błog. B. w służbie dla naszych strażaków

 

------------------------------------------------------------------------------


WYKAZ RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA ADORACJĘ – 30.04.2014

 

 

 

09.00 - Wokurka Jerzy , Mroczka Marian

10.00 - Ciekielska Weronika , Mroczka Grażyna

11.00 - Strzelec Dorota , Wojdacz Maria

12.00 - Źrebiec Maria , Piwowar Cecylia

13.00 - Warzecha Stanisława , Wielgosz Lucyna

14.00 - Kostrząb Teresa , Źrebiec Helena

15.00 - Strzelec Jan , Źrebiec Stanisław, Wokurka Władysław

16.00 - Mroczka Grażyna , Żarnowska Maria

17.00 - Grzywacz Józef , Piwowar Jan

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania