Wyszukiwarka

Ogłoszenia parafialne - Niedziela Palmowa - 09.04. 2017

2017-04-08 20:13:17

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -   Niedziela Palmowa   -  09. 04. 2017

        

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! 

Na ten tydzień proszę rodziny :  Do ubierania grobu proszę : Elżbietę Fokszańską , Irenę Mroczka ,   Wojciecha Źrebiec , Tomasza Czupa , Józefa  Wojdacz , Bożeny Źrebiec          na  wtorek na godz. 12.00 . W sobotę po nabożeństwie wieczornym do sprzątania kościoła proszę rodziny : Józefa Nagi , Marzeny Wielgosz , Grzegorza Źrebiec .

 2. W Wielki Czwartek , Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 rozpoczniemy Triduum Paschalne - Święte Trzy Dni zbawienia . Droga Krzyżowa na g. Grzywacką           o godz. 20.00 . Adoracja w Ciemnicy do godz. 22.00 .

Wielki Piątek  - adoracja od godz. 07.00 , o godz. 14.00 adoracja dzieci Szkoły Podst.

Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy o godz. 18.00 . Na godz. 21.00 zapraszam na adorację młodzież uczącą się i pracującą , Gimnazjum  przyjdzie obowiązkowo .

Wielka Sobota - adoracja od godz.07.00 . o godz. 09.00 poświęcenie pokarmów  wielkanocnych  w kościele , następnie poświęcenie pokarmów w przysiółkach  i o godz. 11.00 w kościele . Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 19.00 , jest to centralna liturgia …

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego  - Rezurekcja o godz. 06.00 , druga Msza św.       o godz. 11.00 . Proszę Róże Różańcowe o poprowadzenie adoracji w Ciemnicy i przy Grobie : pół godziny wspólna adoracja i pół godziny w ciszy . Wykaz adoracji w gablocie     i na str. inter. Parafii  . Proszę naszych strażaków, aby trzymali wartę przy Grobie oraz ministrantów o adorację w Ciemnicy i przy Grobie . Zapraszam wszystkich parafian          do uczestnictwa w nabożeństwach , w adoracji . Zróbmy wszystko , by być z Jezusem umęczonym i pogrzebanym , aby następnie doświadczyć radości zmartwychwstania , zwycięstwa Jezusa . W piątek rozpoczniemy nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego  

10 min przed nabożeństwem . Proszę o przygotowanie i zabranie na procesję feretrony .

3. Dziękuję wszystkim , którzy pomogli w rekolekcjach parafialnych : za modlitwę , za złożone ofiary , dziękuję p. Katechetce ,

p. Dyrektorkom i nauczycielom szkół za pomoc w rekolekcjach i wam , którzy uczestniczyliście w rekolekcjach . Bóg zapłać wszystkim !. Szkoda tylko , że wielu nie skorzystało …

4. W sklepach są wystawione kosze na produkty spożywcze , dla  najbardziej potrzebującym  parafian , zbiórka darów do jutra   .

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne .

5.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :  

- we ,, Wzrastaniu  ”  -  ,, Celebrytka  ”   ;   - w ,, Niedzieli ”   -    ,, Najważniejsza droga życia  ”     ;    - w ,, Gościu  N.” -   ,, Młodość przychodzi z wiekiem  ”  ;    - w ,, Źródle ” -   ,, Święte Triduum ”   ;  - w ,, Naszej Arce ”   - ,, Człowiek w drodze ”  -

o pielgrzymowaniu  - w ,, Moja Rodzina ”  -  ,,Na miłość nigdy nie jest za późno ”  oraz  ,, Głos dla życia  ”  i  ,, Znak łaski ”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

    INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 18.00

- poniedziałek   - 10. 04   -  + Helena , Julian Socha i dusze w czyśćcu cierpiące

- wtorek            - 11. 04   -   + Katarzyna Źrebiec -  int. od c. Małgorzaty                                                                     

- środa              - 12. 04   -    + Aleksander , Andrzej , Zbigniew , Maria

- czwartek  - 13. 04 - o światło Ducha Św. i Boże błogosł. dla ks. Proboszcza i ks. Grzegorza

- piątek             - 14. 04   -      -----------------------

- sobota            - 15. 04   -     + Józef Mroczka

- niedziela        - 16. 04   - godz. 06.00  -  za parafian  / - godz.11.00  -  + Zofia Janik

- poniedziałek  - 17.04 - g.08.00  +Jan i zm. z rodz. Grzywacz / - g.11.00 + Benedykt Kornel

                                         

   

-         WYKAZ   RÓŻ  RÓŻAŃCOWYCH  NA  ADORACJĘ - 2017  

 

-             WIELKI CZWARTEK

 

-20.00   -  Stoś  Jan , Wokurka Władysław

21.00   -  Wojdacz  Marta , Źrebiec Maria

 

WIELKI PIĄTEK

 

07.00      -  Strzelec Dorota 

08.00      -  Ciekielska Weronika

09.00      -  Wokurka  Jerzy

10.00      -  Warzecha Stanisława

11.00      -  Kostrząb Teresa

12.00      -  Wielgosz Lucyna

13.00      -  Mroczka Marian

14.00      - dzieci

14.30      -  Strzelec Jan , Grzywacz Józef

15.30      -  Mroczka Grażyna

16.30      -  Źrebiec Helena

20.00      -  Piwowar Cecylia

21.00      - młodzież 

-              

-             WIELKA  SOBOTA

7.00      -  Grzywacz Józef

8.00      -  Wokurka Władysław

9.00      -  Źrebiec Maria   

10.00    -  Stoś Jan , Źrebiec Stanisław     

11.00    -  Wojdacz Marta

12.00    -  Strzelec Dorota 

13.00    -  Ciekielska Weronika ,

14.00    -  Wokurka Jerzy ,

15.00    -  Mroczka Marian , Strzelec Jan

16.00    -  Warzecha Stanisława , Piwowar Cecylia

17.00    -   Wielgosz Lucyna , Mroczka Grażyna

18.00    -  Źrebiec Helena , Kostrząb Teresa

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania