Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Niedziela Palmowa - 25.03.2018

2018-03-24 19:12:41

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE  -  Niedziela Palmowa - 25. 03. 2018                                             

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać ! 

Na wtorek proszę  do sprzątania i  do ubierania Ciemnicy i Grobu :

rodz: Stanisławy Leputa , Barbary Żarnowskiej , Małgorzaty Stoś , Bogusławy Grzywacz, Roberta Piwowar , Doroty Piwowar, Krystyny Gondek -  na godz. 11.30 . Potrzebni będą mężczyźni .                   W sobotę po nabożeństwie wieczornym : Teresy Piwowar , Jana Piątek , Zofii Kazeckiej .

2. W Wielki Czwartek , Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 rozpoczniemy

Triduum Paschalne - Trzy Święte Dni naszego zbawienia . Droga krzyżowa na górę Grzywacką

  o godz. 20.00 . Adoracja w Ciemnicy do godz. 22.00 .

Wielki Piątek  - adoracja od godz. 07.00 , godz.. 14.00 adoracja dla dzieci S.P.  Liturgię Męki

Pańskiej rozpoczniemy o godz. 18.00 . Na godz. 21.00 zapraszam naszą młodzież , kandydaci

do bierzmowania przyjdą obowiązkowo .

Wielka Sobota - adoracja od godz. 07.00 . O godz. 09.00 poświęcenie pokarmów wielkanocnych

w kościele , następnie poświęcenie pokarmów w przysiółkach i o godz. 11.00 w kościele .

Msza święta Wigilii Paschalnej o godz. 19.00 , jest to centralna liturgia…

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Rezurekcja o godz. 06.00 i suma o godz. 11.00

3. Proszę Róże Różańcowe o poprowadzenie adoracji w Ciemnicy i przy Grobie : pół  godz.

wspólnej adoracji i pół  godz. w ciszy. Wykaz Róż na adorację w gablocie i na str. internet.

Proszę naszych strażaków , aby trzymali wartę przy Grobie oraz ministrantów o adorację .       Zapraszam was wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach , w adoracji . Zróbmy wszystko ,

by być z Jezusem umęczonym i pogrzebanym , aby następnie doświadczyć radości Zmartwychwstania , zwycięstwa Jezusa… W piątek rozpoczniemy nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego, 10 min przed nabożeństwem . Proszę o przygotowanie i zabranie na procesję rezurekcyjną  feretrony , sztandary .

4. Dziękuje wszystkim , którzy pomogli w rekolekcjach parafialnych : za modlitwę , złożone ofiary , dziękuję p. Katechetce , p. Dyrektorkom i nauczycielom , młodzieży szkolnej i wam , którzy uczestniczyliście w rekolekcjach . Bóg zapłać wszystkim ! Szkoda tylko , że wielu nie skorzystało .

W zakrystii są jeszcze baranki na stół wielkanocny .

5. Spotkania :  - poniedziałek - zapraszam na Mszę św. z nabożeństwem wręczenia krzyży kandydatów do bierzmowania 3 kl. Gimn. z rodzicami

6. Jutro od godz. 08.30 odwiedzę chorych parafian , tych których odwiedzam w I piątki oraz tych ,

którzy  chcą przyjąć Pana Jezusa na święta , tych proszę zgłaszać w zakrystii .

7. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy  - w  ,, Drodze "    -  O sektach    - w ,, Niedzieli ”              -  ,, Jerozolimska droga krzyżowa ”   ;    - w  „ Gościu N. ”   -    „ Zdążyć na pogrzeb Boga ”   ;               - w „ Źródle ”   -  „ Całun Turyński   ”  - czym jest .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                        INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 18.00  

- poniedziałek    - 26. 03 -    + Stanisław  Parylak        

- wtorek             - 27. 03 -    + Halina i Tadeusz Leputa                     

- środa               - 28. 03  -    + Andrzej i Weronika

- czwartek -29.03 -o światło Ducha Św., o zdrowie, B. błog. dla ks. Probosz. i ks. Grzegorza

- sobota             - 31. 03 -     + Weronika Stoś - w 36r. śm. i zm. z rodz.    

- niedziela         - 01. 04 -   godz. 06.00  -  za parafian   /   godz. 11.00   -  + Benedykt Kornel

- poniedziałek   - 02.04 -   godz. 08.00   -  + Józef  Mroczka                                                            

                                      -   godz. 11.00  -   + Stanisław  Leputa

 

                                                                                                                                                       ============================================================                       WYKAZ RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA ADORACJĘ ' 2018 R                                                                                                                                                     

 

WIELKI  CZWARTEK 

 

20.00  -   GRZYWACZ JÓZEF  , WOKURKA WŁADYSŁAW

21.00  -   WOJDACZ MARTA , ŹREBIEC MARIA

 

WIELKI PIĄTEK

 

07.00  -  STRZELEC DOROTA

08.00  -  CIEKIELSKA  WERONIKA

09.00  -  WOKURKA    JERZY

10.00  -  WARZECHA  STANISŁAWA

11.00  -  PIWOWAR   CECYLIA

12.00  -  WIELGOSZ   LUCYNA

13.00  -  MROCZKA    MARIAN 

14.00  -  DZIECI -   SZKOŁA PODST.

14.30  -  KOSTRZĄB  TERESA 

15.30  -  MROCZKA   GRAŻYNA

16.30  -  ŹREBIEC      HELENA

20.00  -  STRZELEC   JAN 

21.00  -  MŁODZIEŻ

 

WIELKA SOBOTA  

 

07.00  -  GRZYWACZ  JÓZEF 

08.00  -  WOKURKA    WŁADYSŁAW

09.00  -  ŹREBIEC      MARIA

10.00  -  STOŚ         JAN

11.00  -  WOJDACZ   MARTA 

12.00  -  STRZELEC  DOROTA

13.00  -  WERONIKA CIEKIELSKA

14.00  -  WOKURKA  JERZY , MROCZKA MARIAN

15.00  -  WARZECHA STANISŁAWA , PIWOWAR CECYLIA 

16.00  -  WIELGOSZ LUCYNA , MROCZKA GRAŻYNA

17.00  -  ŹREBIEC HELENA , KOSTRZĄB TERESA 

 

       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

           

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania