Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Niedziela Palmowa - 29.03.2015

2015-03-28 19:44:35, komentarzy: 0

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela Palmowa - 29. 03. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Tadeuszowi Źrebiec i Mateuszowi Wokurka za wymianę oświetlenia na g. Grzywacką . Bóg zapłać wszystkim ! Na ten tydzień proszę rodziny : do ubierania grobu i ciemnicy we wtorek : Marii Skiba , Agaty Harowicz , Barbary Pec , Marii Kmiecik , Wiesławy Popek , Zofii Źrebiec , Bernadety Żelichowskiej - godz. ok. 11.00 . na sobotę po nabożeństwie na godz. 21.00 proszę do sprzątania : Andrzej Agaś , Janina Źrebiec , Piotr Źrebiec .

2.W Wielki Czwartek , Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 rozpoczynamy Triduum Paschalne - Trzy Święte Dni naszego zbawienia . Droga Krzyżowa o godz. 20.00 na g. Grzywacką - serdecznie zapraszam . Adoracja w Ciemnicy do 22.00 .

Wielki Piątek - rozpoczęcie adoracji o godz. 07.00 , na godz. 14.00 przyjdą dzieci S.P.

na swoją adorację . Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy Drogą Krzyżową o godz.18.00

Na godz. 21.00 zapraszam naszą młodzież na adorację , zakończenie adoracji o godz. 22.00.

Wielka Sobota o godz. 09.00 poświęcenie pokarmów wielkanocnych w kościele , następnie w przysiółkach i o 11.00 w kościele . Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 19.00 . po zachodzie słońca . Adoracja do 21.00 .

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcja z procesją o godz. 06.00 , druga Msza św. o godz. 11.00 ; w Poniedziałek Wielkanocny , Msze św. jak w niedzielę .

3. Proszę Róże Różańcowe i ministrantów o podjęcie adoracji w Ciemnicy i przy Grobie . Pół godziny wspólna adoracja , pół godziny w ciszy...Wykaz godzin adoracji znajduje się w gablocie i na str. . Proszę naszych strażaków , aby trzymali wartę przy grobie Pana Jezusa i uczestniczyli w procesji rezurekcyjnej . Proszę także o niesienie feretronów w procesji .

Zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach , w adoracji . Znajdźmy czas by być z Jezusem umęczonym , poniżonym i pogrzebanym , aby doświadczyć w poranek wielkanocny radości ze zwycięstwa Jezusa nad śmiercią i grzechem .

W piątek rozpoczniemy nowennę przed Świętem Miłosierdzia B.-10 min. przed nabożeńst.

4. Do sakr. małżeństwa przygotowują się : Robert Mroczka zam. w Mrukowej z Karoliną Bobula zam. w Kątach - zap. II . W zakrystii są jeszcze do nabycia baranki na stół wielkan .

5. Jutro odwiedzę chorych na I piątek - pozostałych chorych , proszę zgłaszać w zakrystii .

9.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - - w ,,Niedzieli” - ,, Nikt nie odchodził w taki sposób ” - o śmierci Jana Pawła II w 10 r. śm. ; - w ,,Gościu N.” - ,, W Jego ranach nasze zdrowie ” - o Męce Pana Jezusa na podstawie filmu ,, Pasja ” + film DVD ; - w ,,Źródle” - ,, Dzieci są wielkim darem ” - katecheza pap. Franciszka ; - w ,, Nasza Arka ” - ,, Męczeństwo duchowieństwa polskiego ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : Msze św. - godz. 18.00

- poniedziałek - 30.03 - + Andrzej , Stefania , Jerzy , Jan Piwowar

- wtorek - 31.03 - + Magdalena Nadymus – int. od wnuczki Teresy z rodz. - środa - 01 .04 - + Helena i Władysław Tocki , Julian i Magdalena Nadymus - int.

od wnuków Moniki i Mateusza

- czwartek - 02.04 - + Stefania - w 20 r.śm. i Jakub Parylak

- sobota - 04.04 - dziękcz. z prośbą o światło Ducha Św. dla Klaudii na18-te urodz.

- 2/ + Maciej i Weronika ; Katarzyna i Jakub

- niedziela - 05.04 - godz. 06.00 - za parafian / - godz. 11.00 - + Benedykt Kornel

- poniedziałek – 07.04 - godz.08.00 - + Władysław Wielgosz

- godz.11.00 - + Michał , Marianna , Józef , Władysław Tyrpak

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



WYKAZ RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA ADORACJĘ - 2015 R

 

 

WIELKI CZWARTEK

20.00 - Grzywacz Józef , Wokurka Władysław

21.00 - Wojdacz Marta , Źrebiec Maria

 

 

WIELKI PIĄTEK

 

07.00 - Strzelec Dorota

08.00 - Weronika Ciekielska

09.00 - Wokurka Jerzy

10.00 - Warzecha Stanisława

11.00 - Piwowar Cecylia

12.00 - Wielgosz Lucyna

13.00 - Mroczka Marian

14.00 - dzieci

14.30 - Kostrząb Teresa

15.30 - Mroczka Grażyna

16.30 - Źrebiec Helena

20.00 - Strzelec Jan

21.00 - młodzież

 

WIELKA SOBOTA

 

7.00 - Grzywacz Józef

8.00 - Wokurka Władysław

9.00 - Źrebiec Maria

10.00 - Stoś Jan

11.00 - Wojdacz Marta

12.00 - Strzelec Dorota

13.00 - Weronika Ciekielska

14.00 - Wokurka Jerzy , Mroczka Marian

15.00 - Warzecha Stanisława , Piwowar Cecylia

16.00 - Wielgosz Lucyna , Mroczka Grażyna

17.00 - Źrebiec Helena , Kostrząb Teresa

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowa strona www - zrób ją sam!