Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Niedziela Św. Rodziny - 31.12.2017

2017-12-30 20:07:34

   OGŁOSZENIA PARAFIALNE   -  Niedziela  Świętej Rodziny  - 31 . 12. 2017                                             

 

1.  W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : Jolanty Źrebiec ,

Grzegorza Źrebiec , Marzeny Wielgosz .

2.  W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek  - 01.01   - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi ,

będziemy modlić się o pokój na świecie , w naszej ojczyźnie i o Boże

błogosławieństwo w Nowym Roku

- wtorek           - 02.01  -  św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu

- środa             - 03.01  - wsp. Najświętszego    Imienia Jezus

- sobota         - 06.01  -  Uroczystość Objawienia Pańskiego - Święto

Trzech Króli, nakazane

 Msze św. o godz. 08.00 i o 11.00 z poświęceniem kadzidła i kredy .

Składka na misje .

3. W sobotę w Uroczyst. Trzech Króli wraz z Paraf. Z. Caritas zapraszam

na parafialny opłatek : osoby starsze , Radę Parafialną , Róże Różańcowe,

ministrantów , Koło Gospodyń, naszych strażaków , członków Wspólnoty

Leśnej , zapraszam rodziny , młodzież , dzieci .

Słowem wszystkich parafian i gości , miejsca na pewno wystarczy .

rozpoczniemy o godz. 15.00 w budynku gimnazjum  pięknymi jasełkami ,

połamiemy się opłatkiem , będzie kolędowanie i poczęstunek . Przyjdźcie ,

każdy jest oczekiwany i mile widziany .

4. Nabożeństwa : 

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- I czwartek  - o 15.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu i Msza św. wot. o Eucharystii

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jez. ;  adoracja od 16.00  

  ;      spowiedź :  w czwartek od 15.00 ( dla dzieci i młodzieży) i w piątek od godz. 16.00 .                    Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

5. W piątek po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii . 

6 . Na tablicy ogłoszeń jest wywieszona lista wpłat na kaplicę , proszę sprawdzić ,

czy wszystko się zgadza …rozliczenie końcowe będzie później…

7. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   - w „ Drodze ”   -  ,, Co internet  robi  

 z mózgiem ?  ”   ;   - w ,, Niedzieli ” -  ,, Podnieście głowy ”  - wielkie wydarzenia

religijne 2017 r.   ;   - w ,, Źródle”  -  sługa Boży kard. August Hlond

  

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                             INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 16.00 , w piątek  o godz. 17.00

- poniedziałek  - 01.01 - godz.08.00 - o zdrowie i błog. B. dla mamy i braci w Nowym Roku

                                     - godz.11.00  - dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże  

                                                              błog. w rodz., z okazji 30 r. ślubu Teresy i Janusza

- wtorek           - 02. 01 -  za parafian  , zwł. o błog. Boże w nowym Roku                   

                                                                  zm. z rodz. Ziomek i Piwowar

- środa            - 03. 01      -   o zdrowie i błog. Boże  w rodz.     

- czwartek      - 04. 01      -    o zdrowie i błog. Boże w rodz. Źrebców     

- piątek           - 05. 01      -   godz. 17.00  -  + Stanisław , Paweł i Joanna Kogut    

- sobota          - 06. 01      -   godz. 08.00  -  dziekcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą  

                                                                      opiekę w dniu urodzin                                            

                                         -  godz.11.00  -  za parafian

- niedziela     - 07. 01       - godz. 08.00  -  o zdrowie i błog. Boże w rodz. Parylaków

                                         - godz.11.00   -  za parafian                                               

 

           

 

 

                     ODWIEDZINY  KOLĘDOWE  2018

 

 

         - wtorek  - 02.01.             - od godz. 17.00  

   

        od Władysława  Ciomcia    -  do Dariusza Sochy

 

        - środa  -  03.01r.            - od godz. 17.00   

 

       od Mieczysława  Miśkowicza  -  do Jerzego Leputy

 

       - czwartek  -  04.01.         -  od. godz. 17.00    

 

      od Stanisława  Kostrząb  -   do  Mieczysława  Krężel                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania