Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Poniedziałek Wielkanocny - 06.04.2015

2015-04-04 14:52:25

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Poniedziałek Wielkanocny - 06. 04. 2015

 

1.Serdecznie dziękuję za ubranie i za wysprzątanie świątyni na Święta...za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać wszystkim ! Na ten tydzień proszę rodziny : Zofii Bilskiej , Mieczysławy Kwiatek , Barbary Kwiatek , Janiny Oczkowicz .

2. Przeżywamy oktawę Zmartwychwstania Pańskiego , oraz nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego , którą odprawiamy 10 min. przed Mszą św. 3. Nabożeństwa : - wtorek - koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych z wypominków - środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

4. Spotkania : - środa - na Mszę św. i na spotkanie formac. przyjdą kandydaci do bierzmow. 3 kl.Gimn.

5.W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego , święto patronalne ,,Caritas”

Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia .

W niedzielę składamy ofiary ze skarbonek wielkopostnych , będzie na nie wystawiony koszyk na stoliku .

W przyszłą niedzielę o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego .

6. Dziękuję za ofiary , które złożyliście na kwiaty do grobu i w czasie Świąt oraz za produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących parafian . Dziękuję rodzinie Mieczysława Ciekielskiego za ufundowania witraża do naszej świątyni... Bóg Wam zapłać !

9.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Drodze ” - ,, Po jasnej stronie życia ” - rozmowa z braćmi Golec ; - we ,,Wzrastaniu ” - Miłosierdzie - ,, Luksus XXI wieku ; - w ,,Niedzieli” - ,, Ludzie prezydenta ” - 5 rocznica katastrofy smoleńskiej ; - w ,,Gościu N.” - ,, Z pamiętnika Marii” - świadectwo o uwolnieniu od złych duchów ; - w ,,Źródle” - ,, Zwycięstwo miłości i dobra ” - o Zmartwychwstaniu ; - w ,, Miłujcie się ” - ,, Milczący świadkowie śmierci i zmartwychwstania ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INTENCJE MSZALNE : Msze św. - godz. 18.00

- wtorek - 07.04 - + Józef Warzecha – w r. śm. - środa - 08 .04 - + Helena Otrębska – int. od syna z żoną i wnukami - czwartek - 09.04 - + Bolesław - w 6 r. śm. i Helena Otrębska int. od c.Doroty z mężem

- piątek - 10.04 - + Bronisława i Wojciech , Kunegunda i Stanisław

- sobota - 11.04 - Helena , Czesław i Andrzej Doktór

- niedziela - 12.04 - godz. 08.00 -za parafian

- godz. 11.00 - + Zofia Janik

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania