Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Święto Przemienienia Pańskiego - 06.08.2017

2017-08-05 17:32:47

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   Święto Przemienienia Pańskiego  - 06 . 08. 2017

                                                                         

 

 

 

1. Dziękuję p. Tadeuszowi Źrebiec - naszemu sołtysowi , za prace na rzecz parafii oraz panom

pracującym przy rozbudowie kościoła , zwłaszcza Tadeuszowi Roman , Zdzisławowi Nadymus .

Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać wszystkim !     

      W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny : Bernadety Wokurka , Celiny Stoś  , Danuty Kostrząb  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

-  wtorek              -  08.08   - św.  Dominika    

-  środa                 -  09.08   - święto św. Teresy Benedykty od Krzyża , patronki Europy

-  czwartek           -  10.08   - święto św. Wawrzyńca

-  piątek               -   11.08   - św.  Klary   

3.  Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4.  W przyszłą niedzielę droga krzyżowa na g. Grzywacką w int. trzeźwości w naszej ojczyźnie ,

parafii i w naszych rodzinach , serdecznie zapraszam wszystkich , którym leży na sercu sprawa trzeźwości .

6.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 - w  ,, Drodze ”  -   ,, Czas  - mieć , organizować , doceniać  ”     ;     -  w  ,, Niedzieli ”    -  

 ,, Abstynencja - dar miłości  ”  ;     - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Meblowanie wyobraźni  ”     ;  

    - w ,, Źródle ”  -   ,,  Piękno Bożego świata  ”    ;     - w ,, Naszej Arce  ”   -  ,, Z dawna Polski

Tyś Królową , Maryjo ”     ;   -   ,, Wolność i miłość  ”   - o tematyce trzeźwościowej

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 07. 08   -    + Stanisław Parylak   - w 34 r. śm.    

- wtorek            - 08. 08    -   +  Stanisław Stoś  - w 4 r. śm.   - int. od s. Andrzeja z rodz.    

- środa              - 09. 08    -    +  Aniela Grzyb  -  int. od  parafian                          

- czwartek        - 10. 08   -     +  Benedykt Kornel       

- piątek             - 11. 08   -    + Aleksander Nagi  - int. od c. Agnieszki z rodz.          

- sobota            - 12. 08   -    +  Stanisław Źrebiec    

- niedziela        - 13. 08   - godz. 08.00   -   + Józef Mroczka 

                         - godz. 11.00    -   o zdrowie , Boże błog. dla Klaudii i Zenona  - w I r. ślubu                                          

                         - na g. Grzywackiej  -   za parafian  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        


Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania