ogłoszenia parafialne - Święto Świętej Rodziny - 28.12.2014

2014-12-27 19:06:27

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Święto Świętej Rodziny - 28. 12. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie i udekorowanie świątyni na święta -Wolanom ...na ręce p. Małgorzaty Mroczka i sprzątającym po świętach oraz za ofiary na kwiaty.Wszystkim Wam Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę rodziny : Heleny Kazecka , Krystyny Gondek , Doroty Piwowar .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa - 31.12 - św. Sylwestra

Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne oraz podsumowanie duszpasterskie na zakończenie roku o godz. 15.00 . Serdecznie zapraszam wszystkich parafian . Mamy za dziękować i za co przepraszać P. Boga . Niech nie zabraknie nikogo ...Nie będzie długo...

Tradycyjnie już w stary rok składamy ofiary w kopertach dla p. Organisty . Jest to forma podziękowania za cały rok jego ofiarnej , codziennej posługi w naszej świątyni .

- czwartek - 01.01 - Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi , będziemy modlić się o pokój na świecie o o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku

- piątek - 02.01 - wsp. św. Bazylego i św. Grzegorza

- w I piątek : Msza św. wynagradzająca Najśw. Serca P.Jez. wystaw. Najśw. Sakr. od 16.00 . Spowiedź w piątek - od godz. 16.00 . Chorych parafian odwiedzę od godz. 08.30

- w I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N. M. P. o godz. 17.00

3. W ramach składki inwestycyjnej zebraliście 2.941,93 zł . Dziękuję za wszystkie ofiary , które składacie , w czasie Świąt , i te na remont naszej świątyni , to wielkie dla Was wyzwanie , ale myślę , że warto . Niech Bóg Wam wynagrodzi za wielką ofiarność !

Proszę zarazem , tych , którzy jeszcze nie wpłacili na remont , aby to uczynili .

5. Dziękuję fundatorom witraży do naszej świątyni : Agata i Kazimierz Harowicz , Rodzinie Parylak , Zofia i Feliks Źrebiec oraz Wspólnocie Leśnej w Kątach . Gdyby ktoś miał życzenie , można jeszcze ufundować witraże , pozostały tylko dwa .

6. W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : w ,,Niedzieli”... Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 29.12 - + Stanisława Parylak - int. od rodz. Źrebców i Turczów

- wtorek - 30.12 - w int. ofiarodawców na leczenie Artura – int. od rodz.

- środa - 31.12 - godz. 15.00 - dziękczynno - przebłagalna za miniony rok

- czwartek - 01.01 - 08.00 - + Edward , Jakub , Katarzyna , Weronika , Maciej

11.00 - za parafian – o błog. Boże w Nowym Roku

- piątek - 02.01 - za dusze w czyśćcu cierpiące