Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Uroczystość Narodz. Św. Jana Chrzciciela - 24.06.2018

2018-06-23 16:49:14

    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE -  Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela                 

                                                            - 24. 06. 2018                                                                            

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty .  Bóg zapłać !                                                           Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny :  Barbary Pec , Marii Kmiecik , Zofii Źrebiec .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- środa                  - 27.06   - wsp N.M.P. Nieustającej Pomocy

- czwartek            - 28.06   -  św. Ireneusza    

- piątek                -  Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Msze św. o godz. 09.00 i o 18.00 . Odpust w Nowym Żmigrodzie

3. Nabożeństwa : 

W miesiącu czerwcu codziennie odmawiamy po Mszy św. litanię do Serca Pana Jezusa

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   

4. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i do Przemyśla . Proszę , aby zapisani dokonali wpłaty w najbliższych kilku dniach… i dokonali rezerwacji posiłku …Wyjazd na pielgrzymkę w sobotę 7 lipca o godz. 06.00 , powrót ok. 20.00 .

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Przemysław Ciekielski  zam. w Kątach      z Agnieszką Kiełtyka zam. w Nienaszowie - zap. I . Otoczmy narzeczonych modlitwą , a gdyby ktoś wiedział             o przeszkodach , ma obowiązek zgłosić w kancelarii .

6. W przyszłą niedzielę W Hucie Polańskiej odbędzie się odpust , suma odpustowa o 14.00.

7. W lipcu będziemy gościć młodzież oazową na rekolekcjach . Proszę naszą młodzież o kulturalne zachowanie się wobec gości . Rodzice zwróćcie uwagę na swoje pociechy , aby uniknąć niepotrzebnych  problemów .

8. Rozpoczęły się wakacje , proszę rodziców dopilnujcie dzieci aby wakacje przeżywały z Bogiem,         z codzienną modlitwą i z niedzielnym  uczestnictwem we Mszy św. 

9. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2292 zł i 20 eu . Dziękuję za te i wszystkie ofiary ,      które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi za ofiarne serce!

10. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                   - w ,, Niedzieli ”     -   ,, Nowy sposób bycia braćmi  ”  - o św. Apostołach Piotrze i Pawle                      - w  „ Gościu N. ”   -  „ Odpowiedzi na główne antykatolickie kłamstwa ”  ;      - w „ Źródle ”                 - „ O skutecznym poznawaniu Pana Jezusa ”   ;   - w  „Miłujcie się ”  -    „ Przeżyłem  śmierć , widziałem niebo ”  - świadectwo …  ;   „ Głos dla życia ”

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' .                                                        INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00

- poniedziałek   -  25. 06  -   + Wiktoria , Józef , Elżbieta , Wiktoria Leputa                                           - wtorek            - 26. 06   -   + Władysław Roman i Władysław Skuba - z okazji imienin

- środa              - 27. 06   -   + Jan , Wiktoria  i Maria Ciekielski    

- czwartek        - 28. 06   -   dziękcz. za łaski otrzymane od Boga i Matki Najświętszej               

                          z prośbą o błog. Boże i opiekę M.B. w rodz. w 10 r. ślubu Wioletty i Piotra

- piątek             - 29. 06   -   g.09.00  -  + Paweł Źrebiec   

                         g.18.00 -    dziękcz. z prośbą o światło Ducha Św. dla Kamili na 18-te urodz

- sobota            - 30. 06   -  + Maria , Wojciech i zm. z rodz. Źrebców          

- niedziela        - 01. 07   -   godz. 08.00  -  + Władysław Żarnowski  - z okazji imienin

                                        -   godz. 11.00  -  za parafian         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania