Wyszukiwarka

Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 08.12.2019

2019-12-07 14:11:40

          

         OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  -  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia                      

                        Najświętszej Maryi Panny  - 08. 12. 2019                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !                                          Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Renaty Kogut , Ewy Leśniak , Zofii Piwowar .                  2. W nasze przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia wpisują się rekolekcje adwentowe .

Rozpoczniemy w piątek o godz. 17.00 . Po Mszy św. zapraszam naszą młodzież uczącą się                  i pracującą , kandydaci do bierzmowania kl.7 i 8 przyjdą obowiązkowo .                                         W sobotę zapraszam osoby starsze i chorych na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 10.00 , o godz. 09.30 , spowiedź . Pomóżmy chorym dotrzeć do kościoła , zorganizujmy im dojazd.   W niedzielę  postarajmy się przyjść  z rodzinami . Serdecznie zapraszam , skorzystajmy z czasu  łaski . Program rekolekcji jest umieszczony na tabl. ogłoszeń i na str. internetowej .                    Proszę o modlitwę o błogosławione owoce rekolekcji .

Zapraszam na Roraty codziennie o godz. 17.00 . Przyjdźcie , wspólnie coś przeżyjemy ..

3. Tradycyjnie w Adwencie będzie okazja do złożenia daru dla potrzebujących parafian :                       - w kościele , w formie „ szlachetnej paczki ” , wybierając z choinki rzecz ; a także                             w sklepie złożyć dar do kosza .  

4. W liturgii Kościoła wspominamy :   

- piątek    - 13.12  - św. Łucji , rocznica ogłoszenia stanu wojennego

- sobota   - 14.12  - św. Jana od Krzyża   

5. Nabożeństwa :   

- piątek - na nabożeństwo w obronie życia ludzkiego , zapraszam członków Duchowej Adopcji   Dziecka Poczętego oraz tych , którym leży na sercu życie nienarodzonych dzieci ,                      rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 16.30…

oraz dzień modlitw w intencji Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

6. Spotkania :   

 - poniedziałek - na spotkanie po Mszy św.  zapraszam Radę Parafialną oraz ….

7. W zakrystii są do nabycia świece na stół wigilijny duże i małe oraz kalendarze misyjne .

8. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitw i Pomocy Kościołowi na Wschodzie ze zbiórką  ofiar do puszek .

9. Zapraszam na mini katechezy o Eucharystii , w niedziele  10 min. przed Mszą św…

10. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na ogrzewanie .

11. Zachęcam do korzystania z mediów katolickich …oraz do czytania prasy katolickiej …

Na stoliku z prasą są materiały dla rodziców dzieci I-komunijnych .

 

INTENCJE MSZALNE : Msze św. o godz.17.00 (nie ma wolnych terminów na przyszły rok

- poniedziałek  - 09.12   -  godz.07.30 - o szczęśliwą operację i o potrzebne łaski dla Barbary                                                    godz.17.00 -  + Jan Piwowar - w 6 r. śm.                                                - wtorek           - 10.12   -   + Czesława - w 6 r.śm. i Władysław Kmiecik

- środa             - 11.12    -  dziękcz. za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą           

                                           opiekę Bożą dla Teresy  

- czwartek       - 12.12    -  + Katarzyna i Franciszek Źrebiec     

- piątek           - 13.12     -  + Artur Stachoń  - int. od babci Krystyny    

- sobota          - 14.12     -  + Władysława i Władysław Bazan     

- niedziela      - 15.12     - godz. 08.00   -   + Jan Socha i dusze w czyśćcu cierpiące

                                    - godz. 11.00   -    za parafian                                 

 ======================================================

 

                             REKOLEKCJE ADWENTOWE  - KĄTY 2019 R. 

 

 

                                         PIĄTEK  -   13. 12 . 2019 

 

GODZ. 17. 00   -   MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ

                          -   PO MSZY ŚWIĘTEJ NAUKA DLA MŁODZIEŻY

  

                                   SOBOTA  -  14. 12. 2019 

 

GODZ. 09.30  -  SPOWIEDŹ DLA OSÓB CHORYCH I STARSZYCH 

GODZ. 10.00  -  MSZA ŚWIĘTA  Z SAKRAMENTEM CHORYCH  

GODZ. 17.00  -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ  REKOLEKCYJNĄ 

                             

                              NIEDZIELA   -  15. 12 . 2019

 

GODZ. 08.00  -  MSZA ŚWIĘTA  Z REKOLEKCYJNYM                        

                            BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM

GODZ. 11.00  -  MSZA ŚWIĘTA  Z REKOLEKCYJNYM   

                           BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM

 

 

NAUKI  REKOLEKCYJNE WYGŁOSI KS. WIESŁAW RAFACZ Z RZESZOWA

                             

          SERDECZNIE ZAPRASZAM !              

 

                                                                               WASZ PROBOSZCZ

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania