Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej -15.06.2014

2014-06-13 21:54:36

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 15 .06. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać ! Na wtorek na 11.00 proszę do sprzątania rodziny: Moniki Majka , Marty Źrebiec , Elżbiety Mlickiej , Krystyny Piwowar , Marii Źrebiec , Barbary Żarnowskiej , Doroty Piwowar , Magdaleny Źrebiec . Składam wyrazy podziękowania i uznania za wielkie zaangażowanie wielu parafian w pracy przy remoncie naszej świątyni. Szczególnie dziękuję panom : ...

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 17.06 - wsp św. Alberta Chmielowskiego

- czwartek - 19.06 - Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało , Msze św. o godz. 08.00 i uroczysta suma o godz. 10.00 przy kapliczce na Zagrodach z procesją do czterech ołtarzy . Proszę o włączenie się wszystkich w przygotowanie ołtarzy , udekorowanie drogi procesyjnej i domów . Proszę naszych strażaków , aby zabezpieczyli porządek i bezpieczeństwo w czasie procesji , proszę parafian o niesienie feretronów , dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia . Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na uroczystą sumę i na procesję , wyraźmy w ten sposób nasza wiarę i miłość do Pana Jezusa Eucharystycznego . Wieczorem wspaniały koncert w Rzeszowie w plenerze ,, Jednego serca jednego Ducha ”...

transmisja w TV Trwam o godz.21.40 W oktawie Bożego Ciała zapraszam na Mszę św. i na procesję , w niedzielę procesja po sumie . / - sobota - 21.06 - wsp św. Alojzego Gonzagi

3. Nabożeństwa :

- codziennie po Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca P. J.

- w 3-ci piątek m-ca nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego .

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na poszkodowanych w powodzi na Bałkanach 205zł i 20 eurocent . Bóg zapłać !

5. Proszę o złożenie podpisu na liście , aby wesprzeć inicjatywę przeciwko demoralizacji dzieci w szkołach przez tzw. edukację seksualną ... Wypełniamy czytelnie i z nr. pesel...

6. Msze św. będą odprawiane , od wtorku w kościele .

7. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na leczenie chorego Artura , naszego parafianina .

8. W dobrej , wiarygodnej i z wartościami - prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Drodze” - ,, Po co nam parafia ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,, Święty Antoni -szczególnym patronem jasielskiej ziemi ” ; - w ,,Gościu N.” ; - w ,, Źródle” - ,,Żyć Trójcą Świętą ” ; - w ,,Nasza Arka” - tematem jest modlitwa ; - w ,,Miłujcie się” ,, Droga do wolności ” - świadectwo oraz ,,Świadectwo byłej homeopatki ”

Zachęcam do korzystania z katolickich mediów z wartościami .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE : ( do końca roku nie ma wolnych terminów )

- poniedziałek - 16.06 - + Weronika Ziomek – w 20 r. śm. – int. od s. Wiesława

- wtorek - 17.06 - za parafian

- środa - 18.06 - + Franciszek Kwiatek - int.od rodz. Łabajów

- czwartek - 19.06 - godz.08.00 - + Ewa Rak - int. z Róży p. Marii Źrebiec

godz. 11.00 – dziękcz. za dar Eucharystii – int. od mieszkańców Zagród

- piątek - 20 .06 - + Stanisław Stoś – int. od rodz. Adamskich

- sobota - 21.06 - + Paweł Źrebiec

- niedziela - 22.06 - godz.08.00 - + Jan Woźniak – z okazji imienin

- g. 11.00 - dziękcz. z prośbą o dalsze błog. B. z okazji 50 r. ślubu Stanisława i Julii

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania