Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 20.05.2018

2018-05-19 17:28:42

        OGŁOSZENIA  PARAFIALNE   -  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego                       

                                                                  - 20. 05. 2018                                             

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz rodzicom dzieci                                     I komunijnych .  Bóg zapłać wszystkim !                                                                                           Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziców dzieci rocznicowych .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- poniedziałek  - 21.05     - święto N.M.P. Matki Kościoła , Msze św. o godz. 09.00 i o 18.00

- czwartek        - 24.05     - święto Jezusa Chrystusa Wiecznego i Najwyższego Kapłana

- sobota            - 26.05     - św. Filipa Nereusza

3. Nabożeństwa : 

Zapraszam na nabożeństwa majowe , dzisiaj majówka o godz. 14.00

- wtorek  -  nabożeństwo ku czci św. Jana P. II z ucałowaniem  relikwii 

4. Spotkania :

- poniedziałek  - na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3kl. Gimn.

- wtorek  - na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 2 kl.Gm i 7kl.SP

- środa             -  na spotkanie zapraszam Par. Z. Caritas oraz chętnych do posługi

- piątek            - po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii

5. Proszę Zagrodzian o przygotowanie ołtarza na Mszę św. na Boże Ciało .  

- przy I ołtarzu   - pomogą sąsiedzi : od Marii Mania do Marii Miśkowicz   

- przy II ołtarzu   - pomogą pozostali Wolanie  

- przy III ołtarzu  - pomogą sąsiedzi : od Michała Sochackiego do Marii Bilskiej

- przy IV ołtarzu - pomogą sąsiedzi : od Jarosława Wójcika do Mieczysława Miśkowicza

6. Można zapisać się na wyjazd autobusem na koncert „Jednego serca , jednego ducha ”                     do Rzeszowa  w Boże Ciało . Koszt za przejazd 20 zł. Zapisy u mnie do końca tygodnia .

7. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                                                                           

 - w ,, Niedzieli ”     -   ,, Duch , który umacnia miłość ”    - o Duchu Świętym                                        - w  „ Gościu N. ”     -    „ Dokąd zmierza Europa ?  ”   -  dokąd zaprowadzi programowe          odcinanie się od chrześcijańskich źródeł ?      ;      - w „ Źródle ”     -   o Antonim Ziębie , niestrudzonym obrońcy życia ludzkiego    ;      - w ,, Mojej Rodzinie ”   -  „ Ojciec i syn                           - nadzwyczajna więź ” .                                                                                                                                                                                                                                                                       Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' .                                                                                                                                                                                                           INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00 , w czwartek o godz. 15.30 

- poniedziałek  -  21. 05   -   - godz. 09.00 -  o zdrowie i błog. Boże w rodz.

                                         - godz. 18.00 -   + Paweł Źrebiec       

- wtorek            - 22. 05   -   + Benedykt Kornel            

- środa              - 23. 05   -    + Władysław Żarnowski , Katarzyna , Franciszek Źrebiec          

- czwartek        - 24. 05    -   godz. 15.30  -   +  Tadeusz  Otrębski    - int. od sąsiadów     

- piątek             - 25. 05    -   + Stanisław , Maria , Franciszek i Alicja Leputa   

- sobota            - 26. 05    -   dziękcz. z prośbą o błog. Boże w posłudze kapłańskiej                

                                             dla ks. Grzegorza - w 6 r. święceń.      

- niedziela        - 27. 05   -   godz. 08.00  -  za parafian , zwł. w int. matek   

                                        -   godz. 11.00  -  w int. dzieci rocznicowych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania