ogłoszenia parafialne - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 24.05.2015

2015-05-23 15:19:18

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 24. 05. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty i za przygotowanie świątyni na wizytację rodzicom bierzmowanych . Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę rodziny : Władysława Skiby , Magdaleny Kwiatek , Bożeny Otrębska .

2. Dziękuję wszystkim , którzy włączyli się do przygotowania i wzięli udział w wizytacji kanonicznej naszej parafii . Dziękuję p. Dyrektorkom Szkół , grupom parafialnym i wszystkim , którzy przyszli spotkać się z naszym pasterzem . Te podziękowania składam na ręce p. Małgorzaty Mroczka , która miała wielki wkład w te przygotowania . Dziękuję rodzicom bierzmowanych za dar ołtarza - odnowiony kielich . Bóg zapłać wszystkim !

3. Nabożeństwa :

- codziennie nabożeństwo majowe o godz. 18.00 na które serdecznie zapraszam , zwłaszcza tych , którzy jeszcze nie byli . Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 15.00

- poniedziałek - Święto Matki Kościoła , Msze św. o godz. 09.00 i o 18.00

- czwartek - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

4. Spotkania : wtorek - przyjdą bierzmowani na Mszę św. i na spotkanie

5. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała , w tym roku Msza św. będzie sprawowana na posesji p. Tadeusza Źrebca . Proszę sąsiadów o pomoc w przygotowaniu ołtarzy i przybraniu drogi , także mieszkańców Woli :

I ołtarz : obok domu Wiesława Ziomek - pomogą rodziny : od Zbigniewa Ciekielski do Wiesława Ziomek

II ołtarz : na posesji Tadeusza Kopa - pomogą rodziny : od Danuty Żarnowska do Marka Wokurka

III ołtarz : przy posesji Stanisława Kostrząb - pomogą rodziny od Michała Sochacki do Michała Bałon

IV ołtarz : na posesji Małgorzaty Roman - pomogą rodziny od Marii Bilskiej do T. Żrebiec

6. Zachęcam do podpisania się pod obywatelskim projektem ustawy ,, Stop Aborcji ”...

7. W ubiegłą niedzielę zebraliście w ramach składki inwestycyjnej 2.388,71 zł .Bóg zapłać !

8. Serdecznie dziękuję za ofiary I kw. br. na remont świątyni , dziękuję panom z Rady Parafialnej za zbiórkę .Złożyliście 18.150 zł , pozostało w kasie 2.250 zł .Jest lista wywiesz.

9.W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,,Niedzieli” - ,, Zanim zstąpi Duch Święty ” ; - w ,,Gościu N.” - ,, Wymodleni.pl ” - o skuteczności modlitwy o dobrego męża , o dobrą żonę ; - w ,,Źródle” - ,, Święta od róż ” - o św. Ricie

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : Msze św. - o godz. 18.00 , w czwartek i w piątek tylko o 07.30

- poniedziałek - 25.05 - 09.00 - o zdrowie i o potrzebne łaski dla Pawła

18.00 - + Weronika , Stanisław , Władysław i Andrzej Żrebiec

- wtorek - 26.05 - o zdrowie i błog. B. dla Anieli