Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 11.06.2017

2017-06-10 20:03:48

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej   - 11. 06. 2017

1. Dziękuję wszystkim panom za prace przy rozbudowie kościoła , podziękowania składam na ręce Marcina Wiejaczka ,

Kazimierza Kudłacz , którzy napracowali się najwięcej … Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać wszystkim ! 

W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny  : Lucyny Wielgosz , Stanisławy Warzecha , Lucyny Turcza

 2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- wtorek      -  13.06   - św.  Antoniego z Padwy , patrona Jasła - uroczystość

- środa         -  14.06   -  bł. Michała Kozala 

- czwartek   -  15.06   -  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Msze św. o godz. 08.00 i uroczysta suma o godz. 10.00 na posesji  rodz. Kuchtów z procesją do czterech ołtarzy .

Proszę o zaangażowanie się wszystkich w przygotowanie ołtarzy , udekorowanie drogi procesyjnej i domów…

Proszę naszych strażaków , aby zadbali o porządek i bezpieczeństwo w czasie procesji . Proszę o niesienie feretronów -

Róże Różańcowe , dziewczęta , dzieci do sypania kwiatów i do dzwonienia . Zapraszam wszystkich parafian na uroczystą 

procesję eucharystyczną , wyraźmy w ten sposób naszą wiarę i miłość do Pana Jezusa . Wieczorem w Rzeszowie

w plenerze odbędzie się wspaniały koncert  ,, Jednego serca , jednego ducha ”. Transmisja z koncertu w TV Trwam i radio VIA

W oktawie Bożego Ciała zapraszam na Msze św. z procesją , w niedzielę procesja po sumie

- sobota       -  17.06   -  św. Alberta Chmielowskiego   

3. Nabożeństwa :  - wtorek  -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa    -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

4. Dzisiaj Droga Krzyżowa na g. Grzywacką , serdecznie zapraszam wszystkich parafian  

5. Spotkania :  - poniedziałek  - na spotkanie zapraszam P.Z.Caritas oraz chętnych …

- wtorek - na Mszę św. z obrzędem przyjęcia kandydatów do bierzmowania zapraszam uczniów 2 kl. Gimn. z rodzicami 

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :  Przemysław Tyrpak  z Darią  Zaroślińską zam.  w Kątach  ;  

Sebastian Ziomek  z Marzeną Brej  zam. w Kątach  ; Leszek  Miśkowicz zam. w Kątach z Pauliną Drozd zam. w Gwoźnicy Dolnej ; 

Dariusz Mroczka z Wandą Kordzikowską  zam. w Kątach- zap. II , pamiętajmy w modlitwie o przygotowujących się...

7. Na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie zebraliśmy 288,20 zł . Bóg zapłać !

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna .  

8. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : - w ,,Drodze” - ,,Recepta na szczęśliwe życie”    - we   ,, Wzrastaniu ”  - 

Miłość ,, łaskawa jest  ”   ;   - w ,, Niedzieli ”    -  ,, Jeśli nie wiara , to co ? ”   ;  - w ,, Gościu  N.”   -

 ,,  Wystarczy tylko dziesiątka ” -  o Różach różańcowych       + śpiewnik…  ;   - w ,, Źródle ”  -  

 ,,  Ciało i Krew Chrystusa , czyli cuda eucharystyczne ”                                                                                                                                                                  

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 12. 06   -   + Katarzyna, Feliks Rak i dusze w czyśćcu cierpiące

- wtorek         - 13. 06   -   + Jan - w 9r. śm , Stanisław , Katarzyna i zm. z rodz. Żarnowskich                                                                          

- środa               - 14. 06   -  +  Józef  Bobula i Józef  Brończyk

- czwartek         - 15. 06   -    godz. 08.00   -  za parafian     

                                         -   godz. 10.00    -  dziękczynna  za dar Eucharystii 

- piątek              - 16. 06   -   + Benedykt Kornel  

- sobota             - 17. 06   -    + Helena , Julian Socha i dusze w czyśćcu cierpiące      

- niedziela         - 18. 06   - godz. 08.00   -    za parafian 

                     - godz. 11.00   -  jubilaci dziękują Panu Bogu za 50 lat małżeństwa  prosząc Go            

              o zdrowie , błogosławieństwo , dary Ducha Św. oraz opiekę Matki B. na dalsze lata

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania