Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - Wniebowstąpienie Pańskie - 13.05.2018

2018-05-12 20:12:44

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Wniebowstąpienie Pańskie -13. 05. 2018  

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz  p. Janowi Strzelec , Janowi Źrebiec ,

Michałowi Sochacki za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać wszystkim !  Na ten tydzień proszę             do sprzątania rodziny :  Janiny  Krężel , Czesławy Ciekielskiej , Zofii Kłosowskiej   .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- środa   -16.05     - święto św. Andrzeja Boboli , patrona Polski  

3. Nabożeństwa : 

Zapraszam na nabożeństwa majowe… , skorzystajmy z tego pięknego czasu .

Codziennie nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

- dzisiaj dzień modlitw w intencji Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

- piątek - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                         

               św. Faustyny , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 17.30

4. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej na g. Grzywacką . Wyruszamy

o godz. 14.00 , serdecznie zapraszam .  

5. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała . Msza święta zostanie odprawiona na Zagrodach ,

przy kapliczce .

I  ołtarz   - przy domu Stanisława Piwowara 

II ołtarz   - przy domu Bogusława Wokurki

III ołtarz  - przy domu Krystyny Rak

IV ołtarz  - przy domu Zdzisława Nadymusa

Proszę sąsiadów o pomoc w przygotowaniu ołtarzy i w przybraniu drogi . 

6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się I Komunia św. na sumie .

Rocznica I Komunii św. za dwa tygodnie .

7. Zachęcam naszą młodzież i dzieci do skorzystania z atrakcyjnej oferty i w dobrej

cenie na wakacyjny wypoczynek  , przygotowaną przez naszą diecezję . Więcej info.

znajdziecie na plakatach , na tablicy ogłoszeń i u mnie . Będzie dofinansowanie …

8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna .

9.W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                     - w „ Drodze ”  - „ Nie zmarnuj swojego życia ”  - projekt raperów dla młodych

- w ,, Niedzieli ”  -  ,, Czy znów św. Andrzej Bobola uratuje ojczyznę ? ”  

- w  „ Gościu N. ”     -    „ Bóg jest większy niż choroba  ”       ;    - w „ Źródle ”                                     -  „ Największe królestwo świata ”  - to niebo .                                                                                                                                                                                                                                     Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' .                                                                                                                                                                                                           INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  (nie ma wolnych terminów )

- poniedziałek  -  14. 05   -   + Stanisław  Parylak      

- wtorek            - 15. 05   -   + Weronika i Andrzej           

- środa              - 16. 05   -    o zdrowie i błog. Boże dla Stanisława        

- czwartek        - 17.05    -   +  Tadeusz  Otrębski  - int. od s. Iwony z rodz.    

- piątek             - 18.05    -   + Józef  Woźniak  

- sobota            - 19.05    -   + Stanisław Ciekielski  - w 6 r. śm.      

- niedziela        - 20. 05   -   godz. 08.00  -  za parafian    

                                     -   godz. 11.00  -  w int. dzieci I-komunijnych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

  

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania