ogłoszenia parafialne - XII Niedziela Zwykła - 21.06.2015

2015-06-20 17:31:26

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XII niedziela zwykła - 21. 06. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę rodziny : Jadwigi Parylak , Alicji Parylak , Patrycji Słabniak .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa - 24.06 - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- sobota - 27.06 - wsp. Najświętszej M. P. Nieustającej Pomocy

3. Nabożeństwa :

- w czerwcu codziennie odmawiamy litanię do Najświętszego Serca P. Jezusa

- poniedziałek - nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii

- wtorek - koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

- piątek - Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 09.00 , serdecznie zapraszam dzieci i rodziców , spowiedź na zakończenie roku szkolnego w środę i czwartek o g . 17.00

4. Został pomalowany dach na plebani , całkowity koszt inwestycji wyniósł - 4.940 zł .

5. Przypominam młodym o atrakcyjnych i ambitnych propozycjach duszpasterskich KSM-u i RAM-u na wakacyjny wypoczynek , warto skorzystać , z możliwością pomocy...

6. Caritas diecezji prosi o pomoc w zorganizowaniu koloni dla dzieci z Ukrainy, w przyszłą niedzielę będzie okazja , aby złożyć cegiełkę - dowolną ofiarę do puszek na ten cel .

7. W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,, Niedzieli ” - ,, Festiwal wiary ” - ewangelizacji w Rzeszowie ; - w ,,Gościu N.” - ,, Jezus przychodzi do gangstera ” - świadectwo nawróconego gangstera który rozmawia z Jezusem , Maryją i świętymi ; - w ,,Źródle” - ,, Całun Turyński ” ; - w ,,Miłujcie się ” - ,,Przypomina o istnieniu Boga ” - o św. Charbelu , z którego martwego ciała wypływa tajemniczy płyn uzdrawiający ludzi z chorób oraz świadectwa ludzi uzdrowionych z chorób duszy i ciała

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : ( do końca roku nie ma wolnych terminów z intencjami )

- poniedziałek - 22.06 - dziękcz. z prośbą o błog. B. dla Józefa i Katarzyny

w 35 r. ślubu oraz o szczęśliwą operację dla Aleksandry

- wtorek - 23.06 - za parafian - szczególnie w int. ojców

- środa - 24.06 - + Jan Woźniak

- czwartek - 25.06 - + Helena Otrębska – int. od c. Iwony z rodz.

- piątek - 26.06 - + Aleksander Gryziec – int. od s. Szymona i Karoliny

- sobota - 27.06 - + Władysław Skuba i Władysław Roman