ogłoszenia parafialne - XXIII Niedziela Zwykła - 06.09.2015

2015-09-05 13:50:04

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIII niedziela zwykła - 06. 09. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Janowi Socha za prace na rzecz parafii . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Marii Tyrpak , Stanisława Żarnowskiego , Heleny Pec .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 08.09 - święto Narodzenia Najśw. M. P. - M. B. Siewnej - poświęcenie ziarna na zasiewy

- sobota - 12 .09 - wsp. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

4. Spotkania :

- wtorek - na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

5. W przyszłą niedzielę droga krzyżowa na g. Grzywacką na którą serdecznie zapraszam wszystkich parafian , szczególnie dzieci , młodzież , studentów i tych , którym leży na sercu wychowanie młodego pokolenia .

6. Od dzisiaj dzieci przedszkolne i szkoły podstawowej będą otrzymywać naklejki w każdą niedzielę , które będą wklejać do książeczki , proszę rodziców , aby przyprowadzali dzieci na Mszę św. i pomagali dzieciom zrozumieć niedzielną Ewangelię .

7. Jesteśmy zaproszeni na odpust do Tarnowca , który rozpocznie się w najbliższy piątek ,

więcej info na plakacie . Także w przyszłą niedzielę odpust w Skalniku , suma o godz. 11.30

8. W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,,Drodze ” - ,, Budujemy na skale ” - czysta miłość ; - w ,, Niedzieli ” -

,, Widziałem , jak o. Kolbe stawał się świętym ” - świadectwo ; - w ,,Gościu N.” - ,, Kto ma problem z katechezą w szkole ? ” ; - w ,,Źródle” - ,, Modlitwa z miłości do Boga ” - katecheza pap. Franciszka

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami .

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 07.09 - + Maria Mroczka - w r. śm.

- wtorek - 08.09 - + Józef Ciomcia - int. od córki z rodz.

- środa - 09.09 - za zmarłych z rodz Ziomków

- czwartek - 10.09 - + Irena Kwiatek - int. od Zofii i Zbigniewa Kurek

- piątek - 11.09 - dziękcz. za wszystkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą

i Mat. Najśw. dla rodz. Parylaków

- sobota - 12.09 - + Władysław Wielgosz

- niedziela - 13.09 - godz. 08.00 - dziękcz. z prośbą o potrzebne łaski w rodz.

Jadwigi i Andrzeja w 30 r. ślubu

- godz. 11.00 - dziękcz. z prośbą o błog. B.i światło Ducha Św.

dla Judyty na 18-te urodziny

- na g. Grzywackiej - za parafian