ogłoszenia parafialne - XXV Niedziela Zwykła - 20.09.2015

2015-09-19 20:32:12

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXV niedziela zwykła - 20. 09. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Andrzejowi Ziomek i Józefowi Parylak za prace na rzecz parafii . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Barbary Doktor , Lucyny Wielgosz , Marty Paja .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 21.09 - Święto św. Mateusza Ap. i Ewang.

- środa - 23.09 - św. Pio z Pietrelciny

- piątek - 25.09 - bł. Władysława z Gielniowa

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków , nabożeństwo ku czci

św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii

- środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

4. Spotkania :

- we wtorek zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 17.00

- środa - przyjdą na Mszę św. z wręczeniem modlitewników uczniowie I kl. Gimn. z rodzicami

5. W związku ze zbliżającym się Synodem o rodzinie , który będzie obradował w Watykanie

w dniach od 4-25 października od 25 września rozpoczniemy nowennę w intencji Synodu .

6. W związku ze Światowym Dniem Środków Społecznego Przekazu , w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA .

7. Są zapisy do Studium Życia Rodzinnego oraz do Studium Muzyki Liturgicznej , więcej informacji na plakacie ...

8. W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,, Drodze ” - ,, R jak randka ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,, Obrazek z O. Pio ” oraz ,, Dębowiec – polskie La Salette ; - w ,,Gościu N.” - ,, W kolejce do raju ” - o imigrantach którzy zalewają Europę ; - w ,,Źródle” - ,,Sanktuaria Bożego Miłosierdzia ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami .

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 21.09 - + Paweł Źrebiec

- wtorek - 22.09 - dziękcz. z prośbą o dalszą opiekę w rodzinie

- środa - 23.09 - + Krzysztof Roman – w 7 r. śm. - int. od żony

- czwartek - 24.09 - + Tadeusz Ciomcia - int. od brata Jana z żoną

- piątek - 25.09 - o zdrowie i błog. Boże w rodz. Mroczków i Fokszańskich

- sobota - 26.09 - dziękcz. z prośbą o potrzebne łaski dla Marzeny , Anny i Magdaleny

- niedziela - 27.09 - godz. 08.00 - za parafian - zwł. za studentów

- godz. 11.00 - + Wiktoria i Jan Piwowar i zmarłych z rodz.