ogłoszenia parafialne - XXVIII Niedziela Zwykła - 11.10.2015

2015-10-10 19:23:24

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVIII niedziela zwykła - 11. 10. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Zofii Piwowar , Zofii Ziomek , Janiny Wokurka .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 13.10 - bł. Honorata Koźmińskiego

- czwartek - 15.10 - św. Teresy od Jezusa

- piątek - 16.10 - św. Jadwigi Ślaskiej , 37 rocznica wyboru św. J.P. II na Stol. Piotrową

- sobota - 17.10 - św. Ignacego Antiocheńskiego

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków ,10 min. przed Mszą św.

dzień modlitw w intencji Kościoła , Ojca św. Franciszka i Ojczyzny oraz imieniny naszego bpa Edwarda Białogłowskiego , pamiętajmy o nim w modlitwie

- środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

- piątek - nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia

Codziennie odprawiamy nabożeństwa różańcowe , na które serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy , wszystkich parafian , starsze dzieci ...

4. Spotkania :

- wtorek - na Mszę św. i spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3kl. Gm

5. Dzisiaj , w Dniu Papieskim mamy okazję wesprzeć uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin ofiarą do puszek .

6. Dzisiaj ostatnia w tym roku droga krzyżowa na g. Grzywacką , zapraszam wszystkich . Będziemy modlić się za nauczycieli oraz za odpowiedzialnych w państwie za edukację. Rozpoczynamy o g.14.00

7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , aktualnie zbieramy na remont organów.

8. Dziękuję tym , którzy dbają o stacje drogi krzyżowej , p. Michałowi Bałon za opiekę nad cmentarzem i wszystkim , którzy dbają o porządek na cmentarzu zabierając ze sobą śmieci z cmentarza i proszę... , aby do kontenera wrzucać tylko znicze , wieńce obok kontenera

9.W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,, Niedzieli ” - ,, Proroctwo Papieża rodziny ” ; - w ,,Gościu N.” - ,, Sanktuarium papieża rodziny ” w Krakowie ; - w ,,Źródle” - ,, Różaniec ze św. Janem Pawłem II ”

- w ,, Moja Rodzina ” - ,, Siła różańca ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami .

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. codziennie o godz.17.00

- poniedziałek - 12.10 - + Paweł , Franciszka , Stanisław , Michał Stoś

- wtorek - 13.10 - + Stanisław Pec – int. od rodz. Mirasów

- środa - 14.10 - + Maria Bilska – int. od sióstr z Róży różańcowej

- czwartek - 15.10 - + Stanisław Pec - int. od rodz. Wolanowskich

- piątek - 16.10 - - dziękcz. z prośbą o dalsze błog. B. w rodz.

w I r. ślubu Angeliki i Łukasza

- sobota - 17.10 - + Jan Żarnowski