ogłoszenia parafialne - XXX Niedziela Zwykła - 25.10.2015

2015-10-24 15:14:53

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXX niedziela zwykła - 25. 10. 2015

Święto Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Małgorzaty Tomczak , Teresy Piwowar , Heleny Kazecka .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa - 28.10 - święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków, 10 min. przed Mszą św.

- środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

Zapraszam na nabożeństwa różańcowe , zakończenie nabożeństw w sobotę

4. Spotkania :

- wtorek - przyjdą na spotkanie formacyjne kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

5. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe za zmarłych . Można składać wypominki jednorazowe - w int. zmarłych będziemy odmawiać różaniec w listopadzie i roczne - we wtorki będziemy odmawiać w ich int. koronkę do Mił.B. , zaznaczyć wypominki roczne .

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych . Msze św. o godz.08.00 i o14.00

z procesją na cmentarz .Zadbajmy o porządek na cmentarzu oraz duchowo wspomóżmy zmarłych ofiarowując w ich intencji odpusty . Spowiedź przez cały tydzień przed Mszą św. , w piątek i w sobotę od godz. 16.00 .

7. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych na Mszach św.

8. W ubiegłą niedzielę złożyliście w ramach składki inwestycyjnej 2.470,81 zł . Bóg zapłać

9. W zakrystii są do nabycia kalendarze dla rolników w cenie 20 zł

10.W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,, Niedzieli ” - ,, In vitro ” - drogie nieporozumienie ; - w ,,Gościu N.” - ,, Potrzeba jasnego nauczania ” - o synodzie dot. Rodziny ; - w ,,Źródle” - ,,Czy śmierć może być dobra ? ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami .

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. codziennie o godz.17.00

- poniedziałek - 26.10 - dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. B. w rodz.

- wtorek - 27.10 - + Maria Bilska - int. od od Wiesława Sochackiego z rodz.

- środa - 28.10 - o błog. B. , opiekę M. B. dla rodziny

- czwartek - 29.10 - o zdrowie i błog. Boże dla Aleksandry w 32 r. urodzin