ogłoszenia parafialne - XXXII Niedziela Zwykła - 08.11.2015

2015-11-07 16:19:33

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXXII niedziela zwykła - 08. 11. 2015

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Bogusławy Grzywacz , Małgorzaty Stoś , Stanisławy Kornel .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 09.11 - święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

- wtorek - 10.11 - św. Leona Wielkiego , pap.

- środa - 11.11 - św. Marcina z Tours

97 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę . W Święto Niepodległości wyraźmy nasz patriotyzm , wywieśmy flagę , módlmy się za Ojczyznę za tych którzy walczyli i ginęli za niepodległą Polskę i obecnie walczą o Polskę sprawiedliwą i wolną od dewiacji . Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 17.00 . Serdecznie zapraszam ...

- czwartek - św. Jozafata Kuncewicza

- piątek - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna - pierwszych męcz. polskich

3. Nabożeństwa :

- w listopadzie przez cały miesiąc po Mszy św. odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach

- środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

- piątek - dzień modlitw w int. Kościoła , Ojca św. Franciszka i naszej Ojczyzny

4. Spotkania :

5. Dzisiaj przeżywamy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii , wspieramy modlitewnie i materialnie ze zbiórką ofiar do puszek .

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy fundusze na remont organów .

7. W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- we ,,Wzrastaniu ” - ,, Singlowanie ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,, Marzenie o niepodległości ” - o różnicy między niepodległością a wolnością ; - w ,,Gościu N.” - ,, To jest petarda ” - o Bogu , który ożywia trupy - świadectwo ; - w ,,Źródle” - ,,Modlitwa naszym skarbem ” katecheza pap. Franciszka

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami .

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. codziennie o godz.17.00

- poniedziałek - 09.11 - + Stanisław Parylak - w 32 r. śm.

- wtorek - 10.11 - + Maria Bilska - int. od rodz. Gliwów z Jasła

- środa - 11.11 - o pomyślność dla naszej Ojczyzny i o błog. Boże dla rządzących

- czwartek - 12.11 - + Paweł Źrebiec

- piątek - 13.11 - + Stanisława Wokurka - int. od s. Lesława z rodz.

- sobota - 14.11 - + Feliks Rak - w 34 r. śm.

- niedziela - 15.11 - godz. 08.00 - za parafian

- godz. 11.00 - + Jan - w 19r.śm. i Władysława Miśkowicz- w 6 r.śm