OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 12. Niedziela zwykła, 23 czerwca 2024 roku

2024-06-22 10:29:55

12. Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać za porządki w kościele, na zewnątrz, za wyplewienie rabaty i za ofiary. Za tydzień proszę o sprzątanie i wykoszenie trawy następujące osoby: Zofia Kłosowska, Małgorzata Piwowar, Judyta Mroczka, Teresa Stoś, Celina Kogut, Małgorzata Ziomek.

2.  Dziś Dzień OjcaJeszcze dzisiaj będzie msza św. o godz. 14.00 z nabożeństwem czerwcowym.

3.  Ostatnio była hojna składka inwestycyjna 2230 zł i w tym na uboższe kościoły naszej diecezji. Dziękuję bardzo za ofiarność.

Jutro wypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Będziemy modlić sie za Solenizantów i Solenizantki. Msze św. świąteczne będą o godz. 8 i 18.

5.  We wtorek do nabożeństwa czerwcowego z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa – po mszy św. włączymy wypominki roczne za naszych zmarłych.

6.  W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy jak zawsze w środy. Zapraszamy.

7.  W piątek wypada wspomnienie św. Ireneusza BM.

8.  W sobotę przeżywać będziemy w całym Kościele Powszechnym Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Główny odpust parafialny w Nowym Żmigrodzie o godz. 11.00. Będzie to dzień modlitwy za Ojca św. i cały Kościół powszechny. U nas msze święte świąteczne o 8.00 i 18.00; składka przeznaczona będzie na działalność papieża i Stolicy Apostolskiej.

9.  Życzę dzieciom i młodzieży oraz wszystkim wyjeżdżającym i wypoczywającym udanych wakacji.

10.  Zachęcam do sięgnięcia po prasę katol.

PONIEDZIAŁEK (24 czerwca): 800: + Stanisław Parylak i Stanisław Stoś – z ok. Dnia Ojca – int. od Celiny i Andrzeja;

1800: + Jan Mroczka – int. od syna Marka z rodz. z ok. Imienin;

WTOREK (25 czerwca): + Jan Źrebiec;

ŚRODA (26 czerwca): + Ludwika i Franciszek Homlak;

CZWARTEK (27 czerwca): + Władysław Bąk, Waleria i Jan Sypień;

PIĄTEK (28 czerwca): + Maria i Wojciech Źrebiec i zm. z rodz.;

SOBOTA (29 czerwca): 800: + Paweł Źrebiec;

1800: + Bogusław Wokurka (3 roczn. śm.);

NIEDZIELA (30 czerwca):

800: + Jan, Helena i Maria Gondek; Katarzyna i Roman Rak;

1100 : + Adolf Rygiel, Bożena i Justyna Jajkiewicz-Rygiel.

1400 : naboż. czerwcowe i msza św. za parafian.