OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13. Niedziela zwykła, 30 czerwca 2024 roku

2024-06-28 20:44:09

13. Niedziela zwykła

1. Bardzo dziękuję za porządki uczynione w kościele i na zewnątrz, za piękne wykoszenie i za ofiary. Za tydzień proszę o sprzątanie następujące osoby: Bożena Czepiga, Helena Potera, Małgorzata Roman, Wanda Roman, Barbara Roman.

2.  Dzisiaj o 14.00 – ostatnie nabożeństwo czerwcowe i msza św.

3.  We wtorek, 2 lipca wezmę udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę z z nauczycielami z naszego dekanatu Nowy Żmigród. W tym dniu po mszy św. będą wypominki roczne za naszych zmarłych.

4.  W środę wypada święto św. Tomasza Apostoła; po mszy św. – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5.  W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

6. W pierwszy czwartek – po mszy św. będą: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy dziękczynne za powołanych i o nowe, liczne, święte powołania kapłańskie i zakonne.

7. W pierwszy piątek – odwiedziny chorych od godz. 9.00. Natomiast w kościele od godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi i przed 18tą nabożeństwo z racji pierwszego piątku; msza św. o 18.00.

8. W pierwszą sobotę od godz. 17.15 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu: medytacja z racji pierwszej soboty, różaniec wynagradzający i msza św. o 18.00. W tym dniu wypada wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

9. W niedzielę – będzie składka na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie; adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za papieża, biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe, liczne i święte powołania do życia kapłańskiego i zakonnego.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym szukamy odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób prymat św. Piotra w Kościele może łączyć, a nie dzielić wyznawców Chrystusa.

11. Życzę dzieciom, młodzieży, studentom jak najlepszych wakacji i wszystkim wypoczywającym dobrego czasu urlopu.

PONIEDZIAŁEK (1 lipca): + Ks. Bronisław Skiba 22 roczn. śm.);

WTOREK (2 lipca): + Jan Żarnowski;