OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3 stycznia 2021 roku

2021-01-02 21:32:45

Link do transmisji https://www.youtube.com/channel/UCtOaLR6-TiH3IE43KOvC3qA

2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1.    Dzięki składam za porządki w kościele dokonane ostatnio 30 grudnia i za złożoną ofiarę na kwiaty. Teraz proszę o sprzątanie następujące osoby: Lucyna Turcza, Stanisława Warzecha, Renata Kogut.

2.    Dziś: zmiana tajemnic różańcowych, składka na potrzeby seminarium duchownego i po mszach adoracja Najświętszego Sakramentu. Na mszę św. o godz. 14.00 i na wspólne kolędowanie zapraszam mieszkańców Zagród ze swoją wodą do użytku domowego, zaś w środę – mieszkańców Zarszyna, Górek, Podgórek i Kolonii.

3.    W środę – w Uroczystość Objawienia Pańskiego (święto Trzech Króli) – msze św. jak w każdą niedzielę połączone z błogosławieństwem kadzidła i kredy; kolejne rocznice konsekracji biskupich księży biskupów Rzeszowa: ks. Bpa Kazimierza i ks. Bpa Edwarda, po sumie będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czasie której będziemy modlić się w intencji naszych Pasterzy. W tym Dniu Misyjnym Dzieci składką wspomożemy misjonarzy i wesprzemy misje. Ze względu na pandemię i ograniczenia nie jest możliwe kolędowanie misyjne ani Orszak Trzech Króli.

4.    W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Po mszy św. w nabożeństwie przy wystawionym Najświętszym Sakramencie będziemy modlić się za papieża, biskupów i kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

5.    W nowym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota

6.    W następną niedzielę w święto Chrztu Pańskiego zakończymy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego, zaś w tradycji będzie on trwał do 2 lutego – na mszę św. o godz. 14.00 zapraszam mieszkańców Kątów – od Państwa Sochackich do Państw Strzelców (Podpagorek).

7.    Zachęcam do czytania prasy katolickiej i oglądania naszych transmisji.

PONIEDZIAŁEK (4 stycznia): + Józef (greg.);

WTOREK (5 stycznia): + Józef (greg.);

ŚRODA (6 stycznia): 800: + Józef (greg.);

1100 : za parafian;

1400: w int. mieszkańców Zarszyna, Górek, Podgórek i Zarszyna i zm. z ich rodzin

CZWARTEK (7 stycznia) o 14.00: + Józef (greg.);

PIĄTEK (8 stycznia) + Józef (greg.);